Cloudyy. Napisano 21 Marca 2020 Napisano 21 Marca 2020 Proszę w końcu naprawić panel logowania bo wczoraj wchodziłem półtora godziny na serwer a dzisiaj coś czuję, że będzie nowy rekord..
Cloudyy. Napisano 22 Marca 2020 Autor Napisano 22 Marca 2020 Dzisiaj łatwo 2 godzinki i w końcu zrezygnowałem Ja 1-1 Gra
terorysta Napisano 22 Marca 2020 Napisano 22 Marca 2020 Jeśli cały czas cię reloguje to wciśnij shift+tab lub Home.
Cloudyy. Napisano 22 Marca 2020 Autor Napisano 22 Marca 2020 Jeżeli zadziała dostaniesz donejcika ale chodzi ci jak się już włączy panel tak ?
PrzemoVPL Napisano 25 Marca 2020 Napisano 25 Marca 2020 Zazwyczaj robię zapamiętaj hasło wciskam loguj 2x F1 connect 2x i wracam jeśli już wbije mnie w chmury i słychać otoczenie szumy wtedy wbije poprawne hasło i git.No chyba że mnie nie wbije to exit game i od nowa. Najlepsze logowanie to 5rano zawsze wejdziesz bez problemow.A jak dużo graczy to ciezko.Z rana lepsze relogi a wieczorem to ciężko szybko zrobić recoonect trzeba opuszczać grę.Taka jest moja opinia.
Ardentowa Napisano 5 Kwietnia 2020 Napisano 5 Kwietnia 2020 Jeżeli wchodzisz do gry, i panel się resetuje co chwilę, jest na to łatwy sposób. Wystarczy kliknąć klawisz Home na klawiaturze i odczekać równą minutę, po czym znowu kliknąć Home. Powinno Cię od razu przenieść „w góry”, i zalogować po pierwszym kliknięciu . Pomysł nie jest mój, lecz znanego i lubianego gracza @KonopJa. Odsyłam do jego poradnika i pozdrawiam https://fivelife.pl/forums/topic/2493-rozwiązanie-problemu-z-ciągle-ładującym-się-panelem-logowania/ 1
Rekomendowane odpowiedzi