Jump to content

Wykryto AdBlocka!
Prosimy o dodanie naszej strony do wyjątków Twojego programu blokującego reklamy.

Bannery na stronie nie są inwazyjne, a ich wyświetlanie pomaga nam utrzymać serwery.

Dziękujemy!

KonopJa

LSPD
 • Content Count

  58
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

KonopJa last won the day on November 30 2019

KonopJa had the most liked content!

Community Reputation

74 Excellent

About KonopJa

 • Other groups Donator
  Gracz
 • Rank
  Lamar Davis

Recent Profile Visitors

1165 profile views
 1. Nie zamontowano ci felg tylko zamontowałeś malowanie do felg. Zwrotu pieniędzy nie dostaniesz z tego co mi się wydaje. Centrum FLbox (FlCentrum) to miejsce gdzie montujemy malowanie felg.
 2. Spróbuj wyczyścić zawartość pliku cef_log w plikach Rage:mp.
 3. Zrobiłem poradnik z przykładowymi rozwiązaniami przeczytaj może coś pomoże. Poradnik
 4. KonopJa

  Pytanie

  Nie ma ograniczenia wiekowego.
 5. Ustaw wysoki priorytet może pomoże lub zmniejsz ustawienia graficzne.
 6. KonopJa

  Crashuje gta

  Niestety platforma Rage... Krąży plotka że zmniejszenie ustawień graficznych/Rozdzielczości pomaga, powodować to może mała ilość pamięci Ram.
 7. Problem z ciągle ładującym się panelem logowania rozwiązany:

   

 8. Na serwer został wprowadzony update który poprawił dołączanie na serwer. Witam w tym poradniku chciałbym przedstawić przykładowe rozwiązania problemu z ciągle ładującym się panelem logowania. Uwaga jeden z podpunktów tyczy się posiadaczy tytułu Gta V na steam. Zaznaczam że powyższy problem występuje u mnie i te rozwiązania działają: Przykładowe Rozwiązanie 1: Pierwszym najprostszym rozwiązaniem jest restart gry (RAGE:MP) Przykładowe Rozwiązanie 2: Drugą propozycją jest ponowne uruchomienie komputera. Przykładowe Rozwiązanie 3: Moją trzecią propozycją jest przełączenie internetu na internet mobilny z telefonu. Przykładowe Rozwiązanie 4: (WYMAGA STEAM) Czwarte rozwiązanie jest dla posiadaczy Gry kupionej na platformie steam. Gdy mamy nieładujący się panel wystarczy włączyć nakładkę Shift + Tab. Zaczekać chwilę i problem powinien się rozwiązać. Jeśli to nie pomaga to resetujemy nakładkę 2-3 razy. Pomysł gracza @Mordziatty Przykładowe Rozwiązanie 5: Używać VPN podczas gry. (Nie sprawdzałem tego rozwiązania) Pomysł gracza @Mr_HARRY Przykładowe Rozwiązanie 6: Czekać aż tło "trafi" na Mirror Park. Podczas czekania więcej niż 4-5min restart Rage Mp. Przykładowe Rozwiązanie 7: Wyczyszczenie katalogu client_resources w folderze Rage mp. Spowoduje to ponowne pobranie plików Serwera. W razie dodatkowych rozwiązań zedytuję, więc warto obserwować ten poradnik.
 9. W sprawie FLC kontaktuj się z czerwonymi na discordzie. Konto musisz założyć jeszcze raz. Na forum zostało ono, lecz w bazie serwera nie ma śladu na temat konta (informacje od administracji pisane na offtopic discord.)
 10. Z tego co mi wiadomo to każdy gracz stracił swój domek po tym powrocie do bazy z 31.10. Ja przez te zamieszanie straciłem dzienne.
 11. KonopJa

  Problem z logowaniem

  Związane w jakiejś części z twoimi pakietami internetu (tak słyszałem) niestety nie wynaleziono sposobu na to. Ja sobie radzę z tym czekając ok 10 min jeśli nic się nie dzieje reset rage. Jeśli dalej to samo to uruchamiam ponownie komputer. Czasem może wpływać na to stan serwera ten (zatrzymany czas). Niestety tylko tyle mogę pomóc na dziś dzień.
 12. Na to chyba czekał każdy ❤️
 13. Powodzenia wszystkim :)

 14. Denerwuje mnie nagonka na pewną organizację. Ile można? Co wy do nich macie? Przecież to nie jest śmieszne to jest żenujące.

  1. Znajomy

   Znajomy

   To kozacko słuchaj, dzięki za info

  2. chudasek

   chudasek

   dobrze wiedziec

×
×
 • Create New...