Skocz do zawartości

Skarga na Banasiur


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Data i godzina zdarzenia: 03.03.2020 23:31

Nick oskarżającego: Whicik

Nick oskarżonego: Banasiur

Powód napisania skargi: Udostępnianie danych osobwych

Dowody w postaci logów lub screenshotów: 

Nie życzę sobie udostępniania moich danych osobowych na serwerze, kiedyś ktoś za taką samą sytuacje tylko z @Payro wyleciał na dwa miechy

fV09zjO.png

Screanshoty bez zablurowanego nazwiska podeślę na priv w celu ochrony danych.

 

Edytowane przez Whicik
  • Like 11
  • Thanks 1
  • Haha 6
  • Confused 1
  • Jestem za 2
Napisano (edytowane)

Nie wiem co Ci mam nawet na to nawet odpowiedzieć ... Masz tu krótki cytat.
 

Cytat

 

Żadne z wcześniej cytowanych dokumentów nie wskazują wprost, jakie informacje nie mogą być uznane za dane osobowe. Wynika to jednak z zapisów, które znaleźć można w UODO jak i RODO.

Jak już bowiem wiemy, dane osobowe to informacje, które pozwalają zidentyfikować tożsamość osoby. W ustawie o ochronie danych osobowych widnieje zapis, zgodnie z którym:

Informacji nie uważa się za umożliwiającą określenie tożsamości osoby, jeżeli wymagałoby to nadmiernych kosztów, czasu lub działań;

Zapis ten można zinterpretować jako wskazówkę, iż pojedyncza informacja nie może być uznawana za dane osobowe. Znajomość imienia nie pozwoli ustalić tożsamości osoby, do której ono należy, podobnie w przypadku nazwiska, cech fizycznych lub lokalizacji.

Oczywiście w przypadku podjęcia bardzo skomplikowanych, czasochłonnych i kosztownych działań prawdopodobne jest, że tożsamość osoby zostanie ustalona nawet ze znajomością tylko jednej informacji, jednak zgodnie z literą prawa — nie można jej uznać za dane osobowe.

 

 

Edytowane przez banasiur
  • Jestem za 1
Napisano (edytowane)

 

Na serwerze panują dane zasady

Cytat

6. Zakaz udostępniania danych osobowych.

 

Jak już tak bardzo chcemy się bawić w prawo to proszę poczytać

Cytat

Dokładna definicja tego terminu została określona w ustawie o ochronie danych osobowych (UODO) z 1997 roku. Według tego dokumentu, w artykule 6, punkcie 1:

(...) za dane osobowe uważa się wszelkie informacje dotyczące zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osoby fizycznej. za dane osobowe uważa się wszelkie informacje dotyczące zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osoby fizycznej.

Czym natomiast są informacje, dzięki którym można zidentyfikować osobę? Ponownie posłużymy się cytatem z ustawy:

(...) numer identyfikacyjny albo jeden lub kilka specyficznych czynników określających jej cechy fizyczne, fizjologiczne, umysłowe, ekonomiczne, kulturowe lub społeczne.

„dane osobowe” oznaczają informacje o zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osobie fizycznej („osobie, której dane dotyczą”); możliwa do zidentyfikowania osoba fizyczna to osoba, którą można bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować, w szczególności na podstawie identyfikatora takiego jak imię i nazwisko

 

 


 

Edytowane przez Whicik
  • Like 1
  • Jestem za 1
Napisano

Owszem Panują:

Cytat

1. Zakaz utrudniania gry innym graczom.

Cytat

9.Zakaz prowokowania, wszczynania i prowadzenia kłótni.

Cytat

1.Zakaz obrażania innych graczy.

 

  • Haha 1
Napisano

Powinieneś się zapoznać z tymi punktami regulaminu, bo akurat do prowokacji, i utrudniania komuś gry jesteś pierwszy :)

  • Like 3
  • Haha 2
  • Jestem za 7
Napisano (edytowane)

Zapoznałem się z nimi doskonale, to że od jakiegoś miesiąca próbujesz uprzykrzać komuś grę, bo tak namawiają Cię koledzy z organizacji czy też sam koleżka, który dostał słusznego bana za ddosowanie moderatora @jarekia i kilku innych osób też, to już nie mój problem :) Wszystkie Twoje występki sprzed ostatniego mniej więcej miesiąca są udokumentowane i zostały wysłane na pw do @Herwi oraz @_WirluS_. Widocznie ten pierwszy ma teraz mniej czasu, by się tym zająć, ale co się odwlecze to nie uciecze :) A tutaj masz filmik za co dostałeś prawko i za co próbujesz się teraz mścić.

whicik.png.de5db2f90cf5506d2aac8a59088bbeab.png

Nie mam nic więcej do dodania w tym temacie.

Edytowane przez banasiur
  • Haha 1
  • Jestem za 3
Napisano

Akurat twój wybryk z tym udostępnianiem danych został wysłany do @Proklin zaraz po zajściu. Jednak widzę, że dalej jesteś bezkarny, więc wyciągam sprawę na światło dzienne. Skarga nie dotyczy tego tematu ponieważ zostałem już za to ukarany. 

Co do taranów to też coś mam :) 

 

 

  • Haha 1
Napisano (edytowane)

Jak, już wrzucasz jakieś stare filmiki to ja też mogę jakieś podesłać, które są kompletnie nie związane ze skargą, a na przykład na kogoś z Twojej organizacji.

Jak już wyciagasz stare filmiki to zastanów się dobrze czy chcesz się w to bawić, bo mam tego multum na osoby z Twoje org ;)

Edytowane przez banasiur
  • Like 3
  • Haha 2
  • Jestem za 1
Napisano (edytowane)

Skoro już takie filmiki wrzucasz to, tutaj mam pewne filmiki, co ciekawe z twojej perspektywy które sam z resztą nagrałeś 

 

 

Edytowane przez Whicik
  • Like 1
Napisano
54 minuty temu, banasiur napisał:

Owszem Panują:

 

Chyba się nie zapoznałeś wystarczająco. Jesteś najbardziej toksyczną osobą na tym serwerze i akurat prym w prowokacjach to wiedziesz ty. Może zrobimy małe przypomnienie: :)
1. Zakaz utrudniania gry innym graczom.


9.Zakaz prowokowania, wszczynania i prowadzenia kłótni.

 

 

1.Zakaz obrażania innych graczy.
 

Załącznik 3a.png

Załącznik 3.png

  • Thanks 2
  • Jestem za 3
  • Jestem przeciw 3
Napisano

A jeszcze dodajmy jak kolega @banasiur doskonale wypełniał swoje obowiązki vKomendanta :) 

 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1
Napisano

Itak temu knurowi nic nie zrobią bo zasłużony, oj jejku a dowody są:D

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Jestem za 2
Napisano (edytowane)

coś czuje że skarga szybciej zniknie niż się pojawiła

Edytowane przez Piotrek73322
Napisano (edytowane)

@Yeo Za wszystkie akcje z Tobą czy też jeszcze swego czasu org. Ex zostałem ukarany mutem od samego Proklina, więc nie wiem co mają na celu teraz te filmiki i screeny.

Cytat

Obowiązuje całkowity zakaz wypowiadania się osób niezwiązanych ze skargą.

Ps. Co to jakieś multikonta? 🤨

Edytowane przez banasiur
  • Like 1
  • Haha 1
  • Jestem za 1
Napisano

a ty larekia co tak piotrka plusujesz? najpierw obrażasz z resztą kolegów z organizacji a teraz superki dajesz ; )

  • Like 1
  • Haha 2
Napisano (edytowane)
24 minuty temu, banasiur napisał:

@Yeo Za wszystkie akcje z Tobą czy też jeszcze swego czasu org. Ex zostałem ukarany mutem od samego Proklina, więc nie wiem co mają na celu teraz te filmiki i screeny.

Ps. Co to jakieś multikonta? 🤨

Za żadną akcję ze mną nie zostałeś ukarany,bo nic nie zostało jeszcze wysłane. Możesz się spodziewać oddzielnego tematu ode mnie, bo czyjaś skarga nie pomieści całego twojego zachowania ;)

Edytowane przez Yeo
  • Like 1
  • Thanks 2
  • Jestem za 1
Napisano
25 minut temu, Yeo napisał:

Za żadną akcję ze mną nie zostałeś ukarany,bo nic nie zostało jeszcze wysłane. Możesz się spodziewać oddzielnego tematu ode mnie, bo czyjaś skarga nie pomieści całego twojego zachowania ;)

No okej

g1.thumb.jpg.f365b9dcac3ee73a47130a3448cedc98.jpgg2.thumb.jpg.8d0c73bfb281db245b810434abf167be.jpg

  • Jestem przeciw 1
Napisano (edytowane)

Ale wy się nie nawidzicie tylko brać popcorn i czytać. Wsm atak leci na banasiura (tak btw nikt nie jest święty).

 

Edytowane przez chinskie masło
  • Thanks 1
  • Haha 2
  • Jestem za 3
  • Jestem przeciw 2
Napisano
11 godzin temu, chinskie masło napisał:

Ale wy się nie nawidzicie tylko brać popcorn i czytać. Wsm atak leci na banasiura (tak btw nikt nie jest święty).

 

No ba ten serwer powinien zmienić nazwę na Toxic RPG, graczy banują za błache powody dzbany itp, a tutaj typ ma zasłużonego przejawia taką toksyczność że wyjebuje poza skale ale administracja nic nie widzi bo pieniążki muszą się zgadzać bądź top donejtorem dostań zasłużonego i cyk masz immunitet. Ten serwer to ładne dno na dnie z zaproszeniami dla toxic'ków 😆 

  • Jestem za 3
Napisano
27 minut temu, Sretek napisał:

No ba ten serwer powinien zmienić nazwę na Toxic RPG, graczy banują za błache powody dzbany itp, a tutaj typ ma zasłużonego przejawia taką toksyczność że wyjebuje poza skale ale administracja nic nie widzi bo pieniążki muszą się zgadzać bądź top donejtorem dostań zasłużonego i cyk masz immunitet. Ten serwer to ładne dno na dnie z zaproszeniami dla toxic'ków 😆 

Wywala pół wypłaty na flc i nagrywa każdego więc zamiotą skargę pod dywan xD

  • Jestem za 1
Napisano

Widzę trafili się eksperci od tego kto ile zarabia i ile może przeznaczyć na własne przyjemności :) Widzę to już takie mocno zakorzenione polskie myślenie, by zaglądać komuś do portfela i do kieszeni. Dla waszej wiadomości to, że wpłacałem na serwer to jedynie i wyłącznie moja dobra wola, nie jestem przez to traktowany, ani lepiej, ani jakoś specjalnie. Nie czuję się, bym był jakoś wywyższany, a jeśli w jakikolwiek sposób złamałem regulamin to na pewno zostanę za to ukarany, co mogą chociażby świadczyć o tym logi moich kar, do których ma dostęp administracja.

Są osoby, które wpłaciły więcej na serwer, ale wy o tym nie wiecie ;) Możecie być jednak pewni, że nie jestem top donejtorem.

  • Like 1
  • Haha 4
Napisano

@banasiur 

Cytat

Dla waszej wiadomości to, że wpłacałem na serwer to jedynie i wyłącznie moja dobra wola, nie jestem przez to traktowany, ani lepiej, ani jakoś specjalnie.

Czy aby na pewno? 

 

 

Na tych oto filmikach mamy nagranie jak @banasiur wręcz kpi z reszty serwera mówiąc, że to on tu rozdaje karty ;) 

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 3
  • Jestem za 1
Napisano (edytowane)

@Whicik No, ale co to za filmiki są? xD W których mówię o banach i osobach, które poleciały z moich filmików czy też moich zgłoszeń, bo łamały regulamin serwera. Nie ma tutaj nawet grama mowy o tym, że jestem jakoś lepiej traktowany, ani nic, więc w sumie dziękuje, że wstawiasz takie filmiki ;3

 

banned.jpg.12a3b9545cb647c2cb58c85fec62ede9.jpg

Jak już coś wrzucasz to niech się przyjaciel od ddosów postara lepiej ;). Z drugiej strony piszesz skargę na temat danych osobowych, a tym samym kopiujesz ode mnie filmiki, które sam gdzieś tam wstawiłem i nawet nie pytasz się mnie o zdanie czy pozwalam Ci ich użyć czy przesłać gdzieś dalej ... Tylko bezczelnie kopiujesz je na swój kanał w jakiejś śmiesznej jakości. Wystarczyło przyjść do mnie na pw, powiedzieć to i tamto i chętnie udostępnił bym Ci w lepszej jakości te filmiki, by było coś na nich widać, bo tak kto nagrywanie kalkulatorem wyszło z mody już dawno.

Edytowane przez banasiur
  • Haha 2
  • Jestem za 4
  • Developer/owner
Napisano

Z powodu zbyt dużego spamu coraz dziwniejszymi materiałami, często bez związku ze sprawą, temat zamykam do czasu ustalenia przez nas szczegółów i ogłoszenia wyniku.

  • Haha 7
  • Confused 7
  • Jestem za 1
  • Jestem przeciw 6
  • proklin zamknął ten temat
  • Developer/owner
Napisano

Po dokładniejszym zbadaniu sprawy okazuje się, że temat nie dotyczy tylko oskarżanego i oskarżającego.
Wynik jest następujący:

  • @banasiur - prowokacje, udostępnianie danych osobowych, rozpuszczanie nieprawdziwych plotek - ban 4 mies
  • @Whicik - prowokacje, udostępnianie danych osobowych - ban 2 mies
  • @LanceVersc- prowokacje, udostępnianie danych osobowych - ban 2 mies
  • @rado1229- prowokacje, udostępnianie danych osobowych - ban 2 mies
  • @Luckyboy.- prowokacje, udostępnianie danych osobowych - ban 2 mies
  • @Janusch_60- prowokacje, udostępnianie danych osobowych - ban 2 mies
  • Like 10
  • Thanks 1
  • Jestem za 1
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...