Jump to content

Wykryto AdBlocka!
Prosimy o dodanie naszej strony do wyjątków Twojego programu blokującego reklamy.

Bannery na stronie nie są inwazyjne, a ich wyświetlanie pomaga nam utrzymać serwery.

Dziękujemy!

Payro

Super Moderator
 • Content Count

  182
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Payro last won the day on April 3 2019

Payro had the most liked content!

Community Reputation

104 Excellent

About Payro

 • Other groups Donator
  Gracz
 • Rank
  Lester Crest
 • Birthday 01/17/2000

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zapraszam :D

   

   

 2. Jutro zaktualizuje listę o brakujące pojazdy. Jeśli jeszcze jakieś braki znajdziecie to podawać
 3. Zapraszamy na I oficjalny Zlot Youngtimer'ów na FiveLife! Wydarzenie będzie miało na celu: ● Zjednoczenie fanatyków starej motoryzacji ● ● Możliwość podzielenia się swoją pasją z innymi uczestnikami ● ● Zapewnienie sporej dawki rozrywki i zabawy na sobotnie popołudnie ● Całość odbędzie się dnia: 16 listopada 2019! o godzinie: 15:00 Rozpoczynamy na parkingu przy: The Diamond Casino & Resort Wejście jako widz jest oczywiście bezpłatne i zapraszamy każdego zainteresowanego! Uczestnictwo w zlocie, a zarazem wystawienie swojego pojazdu wynosi: 500$ (Opłaty i zapisy dostępne 30 minut przed rozpoczęciem wydarzenia oraz tylko i wyłącznie u @Payro i @JoeJamesVernitch - organizatorów) (Dopuszczamy jeden samochód na jednego uczestnika żeby oszczędzić komputery i w celu zapewnienia jak najlepszej optymalizacji) Przewidujemy rozrywki takie jak: ● Konkurs piękności ● ● Konwój ● ● Drag Race Competition ● W puli nagród jest na chwilę obecną 40.000$ + kwota z wejściówek. Całość jest organizowana przez @Payro oraz @JoeJamesVernitch oraz wspierana przez administrację. Jest to pierwsze tak duże wydarzenie które organizujemy, dlatego za wszelkie niedociągnięcia i czasowe obsuwy przepraszamy ^^ LISTA SAMOCHODÓW DOPUSZCZANYCH NA EVENT: (ZAKTUALIZOWANA 15.11.19) Blista Compact Bodhi Buccaneer Cheburek Cheetah Classic Chino Casco Comet Retro Dukes Elegy Retro Faction Fagaloa Futo Gauntlet Classic Glendale Impaler Infernus Classic Issi Classic Jester Classic Lurcher Mamba Manana Michelli Monroe Nebula turbo Nightshade Phoenix Picador Pigalle Rancher XL Rapid GT Classic Ruiner Sabre GT Sentinel Classic Slamvan Stallion Tampa Tulip Turismo Classic Vamos Virgo Classic Warrener Yosemite Zion Classic
 4. Nie mogem siem doczekać żeby położyć łapki na tej nowej skrzyni 😛
 5. Pieniądze są zwracane tylko w przypadku kiedy egzamin został przerwany w wyniku awarii/niezapowiedzianego restartu serwera.
 6. O widzę magiczny przypływ danych, miło że po tak długim czasie nagle postanowiliście wrócić do gry. Mam nadzieję tylko że nie zapomnieliście oznaczyć wszystkich którzy pomogli w uzupełnieniu listy ;D
 7. Przez czas ponad miesiąca nie był edytowany ani aktualizowany więc @JoeJamesVernitch wyszedł z inicjatywą wstawienia swojej listy nad którą pracował razem ze mną od momentu zaczęcia swojej rozgrywki.
 8. Payro

  Ceny paliw

  Emm przyszedłem tu ze świadomością że wszystkie ceny są takie same, ale mimo to rzuciłem okiem i nie rozumiem sensu tego poradnika xD Fajnie by było w sumie gdyby benzyna powiedzmy w Sandy Shores (obok pola naftowego) była by 2 razy tańsza benzyna i w takim paleto bay również. W sumie dobry temat na propozycję, mimo że takie coś byłoby zbędne w tej chwili i wymagało niepotrzebnej pracy której nikt niemalże nie zauważy.
 9. Śliczniutkie, wszystko ładnie posegregowane i ułożone. Trzeba jeszcze dokończyć te 53 pojazdy i lista kompletna
 10. Potęga megawensza9 mnie oświeciła, ujrzałem jego przewspaniały blask :o
  image.thumb.png.fef168d50af26bba2563283c57268ad1.png

  1. Show previous comments  5 more
  2. wojteksko

   wojteksko

   z mega wenszem9

  3. Sejsig

   Sejsig

   To wszystko co cie otacza zostało stworzone przez megawensza9, oddaj mu hołd.

  4. Deejw

   Deejw

   "Tutaj kiedyś były kamienie! 

   Już nie ma..." z megawenszem9 bracie! 

×
×
 • Create New...