R1HP4 Napisano 31 Sierpnia 2021 Napisano 31 Sierpnia 2021 Nick: R1HP4 Nick osoby nakładającej kare: Proklin Powód nałożenia kary: Wykorzystywanie błędów na serwerze. Krótki opis sytuacji: a więc tak po ponad roku na tym serwerze i posadzonych około 3500set sadzonek postanowiłem pierwszy raz "zbugować eq" iż że kolega bardzo często używał tego sposobu, a więc ja postanowiłem sprawdzić to, zrobiłem 100sadzonek naraz do ekwipunku do tego wziąłem jeszcze 24 nawozu i do losta 76 kolejnych zajechałem na miejsce gdzie sadziłem, postawiłem je pojechałem do ogrodnika kupiłem kolejne 110wody wróciłem podlać i kursowałem po kolejne, dobiła godzina 19:20 gdzie dostałem swojego zasłużonego bana. Dowody: brak, jedynie Ty masz w logach. Coś od siebie: Bardzo żałuję sytuacji, dostałem odpowiedź na poprzednią apelacje która została przedawniona, nie odpowiadałem na nią z racji iż byłem na wakacjach i nie byłem w stanie wykonać ich 5 1
Developer/owner proklin Napisano 3 Września 2021 Developer/owner Napisano 3 Września 2021 @R1HP4 Z racji na brak reakcji poprzednim razem, teraz warunki będą wyższe. Możemy dać Ci drugą szansę jednak musisz spełnić nasze warunki, które z racji na Twoją historię kar będą wyższe niż u pozostałych winnych tego przewinienia: wipe konta - wyczyszczenie całego majątku, doświadczenia itp. (zostają punkty FLC i godziny online) status OSZUST na dwa miesiące - oznaczenie pod nickiem i na liście graczy blokada handlu na dwa miesiące prace społeczne***: 100k przez dwa miesiące na pizzaboy'u ***System prac społecznych wymusza zarobienie ustalonej kwoty za pomocą wskazanej pracy w określonym czasie. Zarobione fundusze nie trafiają do Ciebie, tylko otrzymują je losowi gracze będący aktualnie online. Jeśli nie zdążysz w tym czasie wykonać zadania, na Twoje konto automatycznie zostanie nałożony ban permanentny (bez możliwości apelacji). Jeśli akceptujesz warunki odpowiedz w tym temacie.
R1HP4 Napisano 3 Września 2021 Autor Napisano 3 Września 2021 (edytowane) @Proklin Przyjmuję warunki, czekam na powrót Edytowane 3 Września 2021 przez R1HP4
Developer/owner proklin Napisano 3 Września 2021 Developer/owner Napisano 3 Września 2021 @R1HP4 ban zdjęty, wipe wykonany, a prace społeczne nałożone. Możesz wrócić do gry. 2
Rekomendowane odpowiedzi