Skocz do zawartości

Kwiatekxponton ukarany przez Proklin


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

 

Nick: Kwiatekxponton

Nick osoby nakładającej kare: @Proklin

Powód nałożenia kary: oszustwa finansowe.

Krótki opis sytuacji: Sytuacja wyglądała następująco (z tego co pamiętam), kupiłem od gracza auto, lecz nie miałem całej kwoty którą żądał gracz i drugą ratę miałem spłacić chyba na następny dzień lub do końca tygodnia. Spłaty nie dokonałem.

Dowody: 

Coś od siebie: Spłaty nie dokonałem ponieważ wyszła słaba sytuacja z moim osobistym komputerem, który uległ awarii i niestety musiałem oddać do serwisu, po tym jak komputer wrócił już w moje ręce, przestałem grać na serwerze, a przez całą sytuację zapomniałem o tym, że musiałem spłacić drugą ratę. Za zaistniałą sytuację przepraszam, jeśli jest taka możliwość, to po odbanowaniu jestem w stanie zwrócić graczowi całą kwotę, jeszcze raz przepraszam i pozdrawiam.

  • Developer/owner
Napisano

 @KwiatekxPontonmożemy dać Ci drugą szansę jednak musisz spełnić nasze warunki:

  • zwrot skradzionych pieniędzy w przeciągu 7 dni
  • status OSZUST na miesiąc - oznaczenie pod nickiem i na liście graczy
  • blokada handlu na miesiąc
  • prace społeczne***: 60k przez miesiąc na konwojencie

***System prac społecznych wymusza zarobienie ustalonej kwoty za pomocą wskazanej pracy w określonym czasie. Zarobione fundusze nie trafiają do Ciebie, tylko otrzymują je losowi gracze będący aktualnie online. Jeśli nie zdążysz w tym czasie wykonać zadania, na Twoje konto automatycznie zostanie nałożony ban permanentny (bez możliwości apelacji).

 

Dodatkowo oszukany gracz @KurczakzKFC  musi wyrazić chęć takiej operacji. Jeśli Ty akceptujesz warunki, to ostateczna decyzja zależy od niego.

Sprawa bana:

 

@KwiatekxPonton Jeśli akceptujesz warunki odpowiedz w tym temacie.

@KurczakzKFC Ciebie także proszę o napisanie swojej decyzji w tym temacie, jej brak oznacza negatywne rozpatrzenie apelacji.

  • Thanks 1
Napisano (edytowane)

@Proklin Ja jestem w stanie się zgodzić na te warunki.

Jeśli jest nawet taka możliwość to proszę o przelanie graczowi tych pieniędzy z mojego konta, a jeśli na koncie nic nie mam to niech moje saldo będzie ujemne.

Edytowane przez KwiatekxPonton
  • Developer/owner
Napisano

@KwiatekxPonton zabrałem z Twojego konta zaległe 7k dla @KurczakzKFC i przelałem mu, masz teraz saldo na minusie i nic nie musisz robić w tej kwestii.

Ban został zdjęty, a oszust nałożony, możesz wrócić do gry.

  • Like 1
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...