Skocz do zawartości

skarga na Jakusz


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • Developer/owner
Napisano

@Alpaka czego dokładniej dotyczy ta skarga? na załaczonych gifach nic nie widać.

Napisano

@Proklin zapłaciłem 2 razy za nitro które nie zostało doładowane, nie mam pojęcia czy to zwykły błąd, czy niezamontowanie części przez gracza. 

Napisano

Witam, chciałem odnieść się do skargi na widocznym nagraniu było pokazane, ze nie zamontowałem nitra, ponieważ nie wiedziałem wtedy, że jezeli montuje sie wszystkie czesci na raz, to zakladając nitro nic sie nie dzieje. Z tego co wiem problem został rozwiązany, ale jezeli chcesz to moge oddac gotówke.

  • 1 miesiąc temu...
Napisano
1 minutę temu, Alpaka napisał:

no locknij jak mozesz

Pytam na temat czy otrzymałeś zwrot gotówki,  stąd pytanie, czy sprawa się rozwiązała, nie rozumie co mam luknąć?

 

Napisano
Godzinę temu, DragonuS napisał:

Pytam na temat czy otrzymałeś zwrot gotówki,  stąd pytanie, czy sprawa się rozwiązała, nie rozumie co mam luknąć?

 

Sprawa wyjaśniona, możesz zamknąć...

  • Thanks 1
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...