Kaktusik Napisano 31 Maja 2021 Napisano 31 Maja 2021 (edytowane) Nick: Kaktusik Nick osoby nakładającej kare: Proklin Powód nałożenia kary: Reklamowanie obcych serwerów Krótki opis sytuacji: dostalem bana za zapytanie o inny serwer ktory znajduje sie w gta sa Dowody: zalaczony w pliku Coś od siebie: tak jak napisalem wyzej dostalem bana za rzekome "reklamowanie serwera" choc wcale nie bylo to w takiej intencji ,moje pytanie ktore napisalem na czacie ogolnym brzmialo: "co myslicie o serwerze 8lite" . Zadalem takie pytanie z powodu klotni z kolegami z ktorymi rozmawialem wlasnie na tsie ,klocilismy sie o to czy owy serwer w gta SA sie utrzyma i chcialem zapytac o zdanie graczy na fivelife ,Prosze o rozpatrzenie prosby o unbana Pozdrawiam Edytowane 31 Maja 2021 przez Kaktusik 1 10
TTomeczeK Napisano 31 Maja 2021 Napisano 31 Maja 2021 (edytowane) Rozmawialem z nim wtedy na teamspeaku. Nie bylo w jego intencji zareklamowanie owego serwera🤨 Edytowane 31 Maja 2021 przez TTomeczeK
Kaktusik Napisano 2 Czerwca 2021 Autor Napisano 2 Czerwca 2021 (edytowane) W dniu 31.05.2021 o 23:42, Kaktusik napisał: Nick: Kaktusik Nick osoby nakładającej kare: Proklin Powód nałożenia kary: Reklamowanie obcych serwerów Krótki opis sytuacji: dostalem bana za zapytanie o inny serwer ktory znajduje sie w gta sa Dowody: zalaczony w pliku Coś od siebie: tak jak napisalem wyzej dostalem bana za rzekome "reklamowanie serwera" choc wcale nie bylo to w takiej intencji ,moje pytanie ktore napisalem na czacie ogolnym brzmialo: "co myslicie o serwerze 8lite" . Zadalem takie pytanie z powodu klotni z kolegami z ktorymi rozmawialem wlasnie na tsie ,klocilismy sie o to czy owy serwer w gta SA sie utrzyma i chcialem zapytac o zdanie graczy na fivelife ,Prosze o rozpatrzenie prosby o unbana Pozdrawiam w pliku ponizej wyslalem ss identycznej sytuacji lecz z udzialem moderatora Edytowane 2 Czerwca 2021 przez Kaktusik 1
Kaktusik Napisano 17 Czerwca 2021 Autor Napisano 17 Czerwca 2021 (edytowane) @Proklinbedzie ta apelacja rozpatrzona? Edytowane 29 Czerwca 2021 przez Kaktusik
Developer/owner proklin Napisano 4 Lipca 2021 Developer/owner Napisano 4 Lipca 2021 @Kaktusik tego dnia docierały do mnie różne informacje odnośnie tego serwera, które wpłynęły na moją reakcję ale masz rację, kara była przesadzona. Ban zdjęty, przepraszam, że musiałeś tak długo czekać na rozpatrzenie tej apelacji. Apelacja rozpatrzona pozytywnie. 1
Rekomendowane odpowiedzi