EuroPL Napisano 17 Maja 2021 Napisano 17 Maja 2021 (edytowane) Nick: EuroPL Nick osoby nakładającej kare: Slawur Powód nałożenia kary: Multikonto oraz Obraza Administracji Krótki opis sytuacji: 12 maja dostałem bana na 7dni na serwerze za używanie pojazdów frakcyjnych w ucieczce przed LSPD, 16 maja(wczoraj) około godziny 21:40 chciałem wejść do ekranu logowania na serwer by dowiedzieć się ile czasu mi zostało do odbanowania. Ujrzałem wtedy że mam bana do 12.01.1971r 8:57, zdziwiłem się od razu napisałem na discordzie do osoby nadającej mi bana o co chodzi, wciąż nie dostałem odpowiedzi. Dowody: Coś od siebie: Nie wiem za co dostałem tego permbana, bo żadnej z rzeczy na screenie nie zrobiłem, nie posiadam multikonta ani nie obrażałem administracji. Edytowane 17 Maja 2021 przez EuroPL 1 1 8
Developer/owner slawur Napisano 17 Maja 2021 Developer/owner Napisano 17 Maja 2021 Twój serial pokrywa się z serialem z którego logowano się na wiele kont.
EuroPL Napisano 17 Maja 2021 Autor Napisano 17 Maja 2021 (edytowane) @slawur czy mógłbym poprosić screena, że mój serial pokrywa się z innymi kontami, bo nie logowałem się na żadne inne konto. Edytowane 17 Maja 2021 przez EuroPL 6
Developer/owner slawur Napisano 20 Maja 2021 Developer/owner Napisano 20 Maja 2021 Nie mogę udostępnić takich danych. Zdjąłem ban na serial.
Rekomendowane odpowiedzi