Skocz do zawartości

EuroPL ukarany przez slawur


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick: EuroPL

Nick osoby nakładającej kareSlawur

Powód nałożenia kary: Multikonto oraz Obraza Administracji 

Krótki opis sytuacji: 12 maja dostałem bana na 7dni na serwerze za używanie pojazdów frakcyjnych w ucieczce przed LSPD, 16 maja(wczoraj) około godziny 21:40 chciałem wejść do ekranu logowania na serwer by dowiedzieć się ile czasu mi zostało do odbanowania. Ujrzałem wtedy że mam bana do 12.01.1971r 8:57, zdziwiłem się od razu napisałem na discordzie do osoby nadającej mi bana o co chodzi, wciąż nie dostałem odpowiedzi.

Dowody: image.png.010f80e5cd7976295a8d0ea5b58c46b5.png

Coś od siebie: Nie wiem za co dostałem tego permbana, bo żadnej z rzeczy na screenie nie zrobiłem, nie posiadam multikonta ani nie obrażałem administracji.

Edytowane przez EuroPL
  • Haha 1
  • Confused 1
  • Jestem za 8
  • Developer/owner
Napisano

Twój serial pokrywa się z serialem z którego logowano się na wiele kont.

Napisano (edytowane)

@slawur czy mógłbym poprosić screena, że mój serial pokrywa się z innymi kontami, bo nie logowałem się na żadne inne konto.

 

Edytowane przez EuroPL
  • Jestem za 6
  • Developer/owner
Napisano

Nie mogę udostępnić takich danych.
Zdjąłem ban na serial.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...