Jump to content

Wykryto AdBlocka!
Prosimy o dodanie naszej strony do wyjątków Twojego programu blokującego reklamy.

Bannery na stronie nie są inwazyjne, a ich wyświetlanie pomaga nam utrzymać serwery.

Dziękujemy!

slawur

Administrator
 • Content Count

  94
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

slawur last won the day on January 14

slawur had the most liked content!

Community Reputation

35 Excellent

About slawur

 • Other groups Zweryfikowany
 • Rank
  Lamar Davis

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak jak zostało wspomniane, na forum i serwerze jest jedno, wspólne konto i wystarczy jedna rejestracja. Polecam korzystać z tego samego konta na serwerze jak i na forum, gdyż korzystanie z dwóch kont jest surowo zakazane i wiąże się ze zbanowaniem konta.
 2. Witajcie! Mamy nadzieję, że święta Bożego Narodzenia spędziliście w ciepłym, rodzinnym gronie. Z okazji zbliżającego się Nowego Roku przygotowaliśmy dla Was mini event. Od dziś, w losowych odstępach czasu, w całym Los Santos pojawiać się będą pluszowe misie, porozrzucane po całej mapie. Na ich odnalezienie będziecie mieć tylko 15 minut, więc musicie się spieszyć! Aby trochę ułatwić Wam zadanie na mapie znajdziecie zaznaczony obszar w którym znajduje się pluszak. Za każdego misia przewidziana jest nagroda, jeden punkt może wylosować się wiele razy a za każde odnalezienie otrzymacie gotówkę. Dodatkowo za zebranie największej ilości unikatowych prezentów (każdy miś ma swój unikatowy numer) trójka najlepszych poszukiwaczy zostanie wynagrodzona! I miejsce - 20.000$ II miejsce - 15.000$ III miejsce - 10.000$ Event trwa do 06.01.2019 23:59. Zapraszamy do wspólnej zabawy! Dajcie znać w komentarzach jak Wam się podoba taka forma eventu. P.S. Polecamy wytężyć słuch
 3. 100 tyś. za pojazd na miesiąc? Jak nie masz funduszy podczas eventu to masz jeszcze miesiąc na zarobienie gotówki żeby czas poświęcony na szukanie się nie zmarnował Pojazd nabywasz na stałe ale możesz go wykupić w ciągu miesiąca. Domyślam się, że zrozumiałaś, że po upływie miesiąca pojazd zniknie
 4. Zapraszamy do obejrzenia pierwszego DevLoga z naszego serwera! [video=youtube] Jak wam się podoba?
 5. Serwer jest nadal zamknięty, otwarcie jest dziś o godzinie 19:00 Rozwijając wypowiedź Herwiego, serwer, który udostępniliśmy wam w piątek został zamknięty i jest modernizowany pod dzisiejsze otwarcie. O godzinie 19:00 zostanie zdjęte z niego hasło i umożliwiony wam dostęp do niego.
 6. Zapraszamy wszystkich chętnych na serwer demonstracyjny.
 7. slawur

  Zagadka #8

  Tak długi okres przerwy spowodowany jest przez kilka czynników. Był okres świąteczny, który każdy chciał spędzić z najbliższymi a nie przed komputerem + długi weekend majowy. Do tego nałożyły się też moje problemy zdrowotne, które skutecznie przeszkadzają mi w kodzeniu. Duże opóźnienie powoduje głównie rozmiar skryptów nad jakimi aktualnie pracujemy. Wcześniej były to małe "dodatki" pisane w kilka godzin, teraz będą to duże skrypty którym poświęcamy każdą wolną chwilę. Także oczekujcie niedługo nowego newsa, postaramy się sprostać oczekiwaniom i wynagrodzić wam długi okres oczekiwania. Pozdrawiamy!
 8. slawur

  Dziwny bląd

  Nie wiem, spróbuj może uruchomić cmd jako admin i dać sfc /scannow . Jeśli to jakaś dll Windowsa to powinien naprawić.
 9. slawur

  Dziwny bląd

  A w podgladzie zdarzen systemu jaki jest kod bledu?
 10. To jest tylko opis na forum, najmniej problematyczna kwestia w tej chwili
 11. Niestety jeden z członków ekipy utknął poza granicami kraju : przez co nasze planowane prace zwolniły. Przyzwyczailiśmy was do wrzucania na raz sporej ilości nowości i nie chcielibyśmy tego zmieniać publikując tylko drobnej aktualizacji.
 12. slawur

  End Of Transfer

  Jeśli dobrze kojarzę, to gdzieś czytałem, że GTAN nie da się zupdatować. Trzeba usunąć starą wersję i zainstalować nową.
 13. slawur

  Beta Testy

  Witajcie, Po wielu nieprzespanych nocach i ogromnych ilościach wypitej kawy pragniemy ogłosić, że nadeszła pora Beta Testów serwera Five Life! Mamy nadzieje, że radość, którą będziecie czerpać z gry będzie porównywalna do radości jaką my czerpiemy z jej tworzenia. Liczymy, że przyczynicie się do ulepszania tego co już stworzyliśmy i pomożecie w projektowaniu i wdrażaniu tego co jeszcze nie powstało. Nie chcąc was trzymać w niepewności postanowiliśmy mimo kilku niedociągnięć i braku Proklina (który musiał wyjechać na kilka dni i nie ma regularnego dostępu do Internetu) udostępnić wam serwer. Oczywiście miejcie świadomość, że prace ciągle trwają i w trakcie bety będą wprowadzane nowe funkcjonalności rozgrywki. Szczegółowe dane co do połączenia zostaną opublikowane na forum w dziale dla Beta Testerów. Start testów o godzinie 18:30, prosimy o stawienie się o tej godzinie na Discordzie (tam będą pojawiały się najświeższe informacje). Pozdrawiamy, Załoga FiveLife.pl
 14. Tak, jest plan rozbudowy całej sieci logistycznej i połączenia wszystkich dróg transportu (od wodnego, poprzez lądowy, na powietrznym kończąc), ale to dopiero w przyszłości. Teraz chciałbym zróżnicować trochę system prac i nie skupiać się tylko na transportowaniu czegoś od pkt A do pkt B. Liczę na waszą kreatywność w tym temacie
 15. Bylibyśmy wdzięczni za pomoc w rozwijaniu systemu prac na serwerze. Ciężko jest poświęcać każda wolna chwile na pisanie skryptów dodatkowo wymyślając jakieś innowacyjne rozwiązania nie spotkane dotąd na zadnym innym serwerze. Dlatego prosimy chętne osoby o zgłaszanie swoich propozycji na forum w dziale propozycje z opisem jak ich zdaniem taka praca mogłaby wyglądać. Ułatwi to na pewno rozwijanie serwera, zaoszczędzi nam czas poświęcony na stronę koncepcyjną i pozwoli go wykorzystać na rozbudowę skryptów. Wszystkich chętnych do pomocy w tej kwestii zapraszam do kontaktu na forum bądź przez prywatne wiadomości.
×
×
 • Create New...