Lukiszwks Napisano 14 Maja 2021 Napisano 14 Maja 2021 Nick: Lukiszwks Nick osoby nakładającej kare: Proklin Powód nałożenia kary: Hejter czyli nikt - obraza administracji Krótki opis sytuacji: Odpowiadałem w niestosowny sposób na wiadomości wyżej wymienionego członka administracji. Dowody: logi z chatu organizacyjnego Coś od siebie: Wina jest po mojej stronie i tego nie będę ukrywał. Chciałbym Ciebie Proklin przeprosić za moje niedojrzałe zachowanie które wykazałem na czacie organizacyjnym. Miałem gorszy dzień, natłok spraw które nie do końca były optymistyczne i moja głupota w ten sposób odreagowała :|. Prosiłbym aby argumentem łagodzącym był fakt że na serwerze za dużej historii kar nie mam. Na ogół nie jestem toksyczną osobą. Oczywiście żałuję swoich słów, nie były one dojrzałe.. Chciałbym powrócić na serwer pokampić jakieś doki, salony czy po prostu wyluzować się z ziomkami z ekipy. Mam nadzieję na pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji. Jeszcze raz przepraszam. 2 17 1
Lukiszwks Napisano 3 Lipca 2021 Autor Napisano 3 Lipca 2021 @Proklin Mógłbym prosić o szybsze rozpatrzenie apelki, nie ma w co grać na wakacje. 1
Developer/owner proklin Napisano 3 Września 2021 Developer/owner Napisano 3 Września 2021 @Lukiszwks minęło już trochę czasu od nałożenia kary, mam nadzieję, że ten czas nie poszedł na marne. Kara zdjęta, możesz wrócić na serwer.
Rekomendowane odpowiedzi