Skocz do zawartości

Lukiszwks ukarany przez Proklin


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Nick: Lukiszwks

Nick osoby nakładającej kare: Proklin

Powód nałożenia kary: Hejter czyli nikt - obraza administracji

Krótki opis sytuacji: Odpowiadałem w niestosowny sposób na wiadomości wyżej wymienionego członka administracji. 

Dowody: logi z chatu organizacyjnego 

Coś od siebie: Wina jest po mojej stronie i tego nie będę ukrywał. Chciałbym Ciebie Proklin przeprosić za moje niedojrzałe zachowanie które wykazałem na czacie organizacyjnym. Miałem gorszy dzień, natłok spraw które nie do końca były optymistyczne i moja głupota w ten sposób odreagowała :|. Prosiłbym aby argumentem łagodzącym był fakt że na serwerze za dużej historii kar nie mam. Na ogół nie jestem toksyczną osobą. Oczywiście żałuję swoich słów, nie były one dojrzałe.. Chciałbym powrócić na serwer pokampić jakieś doki, salony czy po prostu wyluzować się z ziomkami z ekipy. Mam nadzieję na pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji. Jeszcze raz przepraszam.

 

  • Sad 2
  • Jestem za 17
  • Jestem przeciw 1
  • 1 miesiąc temu...
Napisano

@Proklin Mógłbym prosić o szybsze rozpatrzenie apelki, nie ma w co grać na wakacje. :)

  • Jestem za 1
  • 1 miesiąc temu...
  • Developer/owner
Napisano

@Lukiszwks minęło już trochę czasu od nałożenia kary, mam nadzieję, że ten czas nie poszedł na marne.

Kara zdjęta, możesz wrócić na serwer.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...