Skocz do zawartości

MikiYT ukarany przez (nie wiem)


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick:  MikiYT lub MikiYTONG

Nick osoby nakładającej kare: nie wiem

Powód nałożenia kary: oszustwo

Krótki opis sytuacji: było to tak, ziomek chcial sprzedac mi fure za 33k sprzedal za 3,3k bo sie pomylil a ja udawalem jakby nigdy nic sie nie stalo i wszystko git.

Dowody: brak.

Coś od siebie: Zacznijmy od tego ze to było bardzo dawno, pare lat temu. Bardzo chciałbym zostac odbanowany zebym mogl wrocic do gry nigdy wiecej tak nie zrobie, byla to jedno razowa akcja, zgadzam sie na zerowanie konta lecz chciałbym tego uniknac, jest jakas mozliwosc? Problem jest w tym ze nie wiem kto mnie zbanowal nie wiem jak sprawdzic, nie mam konta polaczonego z forum moje nicki jakie najprawdopodobniej mam wypisalem wyzej. Pozdrawiam.

Edytowane przez MikiYT
  • Developer/owner
Napisano

@MikiYT  @MikiYTONG Możemy dać Ci drugą szansę jednak musisz spełnić nasze warunki:

  • zwrot skradzionych pieniędzy w przeciągu 7 dni
  • wipe konta - wyczyszczenie wszystkich postępów (poza ewentualną walutą premium)
  • status OSZUST na miesiąc - oznaczenie pod nickiem i na liście graczy
  • blokada handlu na miesiąc
  • prace społeczne***: 60k przez miesiąc na konwojencie

***System prac społecznych wymusza zarobienie ustalonej kwoty za pomocą wskazanej pracy w określonym czasie. Zarobione fundusze nie trafiają do Ciebie, tylko otrzymują je losowi gracze będący aktualnie online. Jeśli nie zdążysz w tym czasie wykonać zadania, na Twoje konto automatycznie zostanie nałożony ban permanentny (bez możliwości apelacji).

 

Dodatkowo oszukany gracz @992kemyt musi wyrazić chęć takiej operacji. Jeśli Ty akceptujesz warunki, to ostateczna decyzja zależy od niego.

 

@MikiYT  @MikiYTONG  Jeśli akceptujesz warunki odpowiedz w tym temacie.

@992kemyt  Ciebie także proszę o napisanie swojej decyzji w tym temacie, jej brak oznacza negatywne rozpatrzenie apelacji.

Napisano (edytowane)

@Proklin zgadzam sie, lecz jestem wrecz pewien ze gracz @992kemyt nawet nie odpisze, ostatnia wizyta na forum tego gracza to ,,16 Lipiec 2019''

Edytowane przez MikiYT
Napisano

Jednak sie nie zgadzam, z tego co widze ban jest na dwa lata, wole odczekac 5 miesiecy niz teraz tak naprawde odrabiac swoj caly majatek zeby go potem oddac. Po przemysleniu i tak jest to wedlug mnie zbyt surowa kara na to ze to tamten gracz sie pomylil nie ja.

  • Haha 2
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...