Tygrysek520 Napisano 2 Grudnia 2020 Napisano 2 Grudnia 2020 Nick: @Tygrysek520 Nick osoby nakładającej kare: @Proklin Powód nałożenia kary: Obraza administracji Krótki opis sytuacji: Postaram się przytoczyć całą sytuację najlepiej jak pamiętam, bo to było dawno temu. No więc tak, mój znajomy na Discordzie FiveLife napisał coś w stylu "Zapalmy znicz dla kolegi Stoka, zmarł śmiercią PROKLINiczną" (StokuPeEl akurat jakoś wtedy dostał bana) i Ty Proklinie uznałeś to za obrazę administracji po czym zbanowałeś mojego kolegę właśnie z takim powodem. Wtedy ja od razu napisałem "Jaka obraza? XD" po czym zbanowałeś i mnie z powodem "troll". Napisałem apelację od tego bana na forum i została odrzucona, bo niby kary z Discorda nie podlegają apelacji - nie widziałem takiego punktu w żadnym regulaminie, no ale nieważne. Po odrzuceniu mojej apelacji sfrustrowałem się całą sytuacją i napisałem do Ciebie na forum w prywatnej wiadomości (screen poniżej). Skrytykowałem Cię, no bo dałeś mi jednak bana za nic. Nic takiego nie zrobiłem i jeb, ban za rzekome trollowanie. No i właśnie przez tą moją wiadomość na forum zbanowałeś mnie również na serwerze. Dowody: Coś od siebie: Minęło już grubo ponad pół roku odkąd zostałem zbanowany chyba na 2 lata i postanowiłem ponownie spróbować swoich sił w apelacji. Chciałbym sobie jeszcze kiedyś pograć na serwerze, więc liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej już trzeciej apelacji 😊 1 3 5 7
Developer/owner proklin Napisano 3 Stycznia 2021 Developer/owner Napisano 3 Stycznia 2021 @Tygrysek520 niestety nie pamiętam już tej sytuacji ale wystarczyło, że sprawdziłem Twoją historię kar i poprzednie apelacje. Masz na swoim koncie 2 bany za obrazę administracji, kilka ostrzeżeń z prośbą o opanowanie emocji i kilka innych kwiatków w temacie toksyczności. Nie dostałeś kary za nic, całokształt także jest bardzo ważny. A jeśli chodzi o screen wiadomości, to mam prostą zasadę, wymagam kultury osobistej. Jeśli chwilę wcześniej dostałeś karę i piszesz mi wiadomości z bluzgami w moim kierunku no to niestety, nie mogę pozostawić tego bez reakcji. Apelacja odrzucona, każda kolejna także będzie.
Rekomendowane odpowiedzi