Skocz do zawartości

JayJay. ukarany przez Proklin


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick: JayJay.

Nick osoby nakładającej kare: Proklin

Powód nałożenia kary: Wykorzystywanie błędów serwera.

Krótki opis sytuacji: Przyjechałem do komisu w paleto i przyjechali jeszcze inni koledzy i  nie umyślnie zbugowalismy moonbeama i kupilismy wszyscy po moonbeamie.

Dowody: -

Coś od siebie: Chciałbym dostać możliwość wrócenia na serwer, ponieważ nie ukrywam że bardzo fajnie mi się grało na serwerze. Jeden z kolegów dostał UB i myślę że też mi się uda.

Z góry nie zgadzam się na zerowanie konta.

Edytowane przez JayJay.
  • Jestem za 7
  • Jestem przeciw 1
  • 1 miesiąc temu...
  • Developer/owner
Napisano

@JayJay.  z racji, że nie masz żadnych poważnych przewinień na swoim koncie możemy dać Ci szansę.
 

Proponujemy:

  • status OSZUST na miesiąc - oznaczenie pod nickiem i na liście graczy
  • blokada handlu na miesiąc
  • prace społeczne***: 60k na kurierze przez 30 dni

***System prac społecznych wymusza zarobienie ustalonej kwoty za pomocą wskazanej pracy w określonym czasie. Zarobione fundusze nie trafiają do Ciebie, tylko otrzymują je losowi gracze będący aktualnie online. Jeśli nie zdążysz w tym czasie wykonać zadania, na Twoje konto automatycznie zostanie nałożony ban permanentny (bez możliwości apelacji).

Jak zawsze w takich przypadkach jeśli sytuacja się powtórzy, nie masz już możliwości apelacji.

Napisano (edytowane)

Akceptuje @Proklin

Edytowane przez JayJay.
  • miniu zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...