Skocz do zawartości

Wywala launcher RageMP


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Włączam Launcher RageMP , wchodze wpisuje ip dołączam i po chwili wywala rage :P  i rockstara , Ogólnie nakładaki wyłączone itp a reinstalowalem 2 razy rage wraz z usunieciem folderu..

  • 4 tygodnie później...
Napisano

Przypuszczam, że problem został już rozwiązany, ale na przyszłość warto zacząć od zaktualizowania Windowsa i sterowników.
Instalacja odpowiednich programów, bibliotek wypisanych w tym wątku - LINK.
W pliku RAGE config.xml edycja na prerelease.
No i nie zapominajmy o wyłączeniu nakładek, ale to już zostało wypisane jako zrobione.

 

  • 4 tygodnie później...
Napisano

Ze względu na długi brak aktywności w wątku - zamykam i przenoszę do archiwum.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...