TaloN Napisano 21 Listopada 2020 Napisano 21 Listopada 2020 Włączam Launcher RageMP , wchodze wpisuje ip dołączam i po chwili wywala rage i rockstara , Ogólnie nakładaki wyłączone itp a reinstalowalem 2 razy rage wraz z usunieciem folderu.. Snapchat-251827699.mp4
sheerio Napisano 14 Grudnia 2020 Napisano 14 Grudnia 2020 Przypuszczam, że problem został już rozwiązany, ale na przyszłość warto zacząć od zaktualizowania Windowsa i sterowników. Instalacja odpowiednich programów, bibliotek wypisanych w tym wątku - LINK. W pliku RAGE config.xml edycja na prerelease. No i nie zapominajmy o wyłączeniu nakładek, ale to już zostało wypisane jako zrobione.
sheerio Napisano 9 Stycznia 2021 Napisano 9 Stycznia 2021 Ze względu na długi brak aktywności w wątku - zamykam i przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi