Ryju Napisano 17 Listopada 2020 Napisano 17 Listopada 2020 Nick: Ryju Nick osoby nakładającej kare: @Wars Powód nałożenia kary: Toksyczność Krótki opis sytuacji: Panowie z LSPD mieli nad nickami "RP" to poprostu chciałem odgrywać RP i pisałem, że jak wyjdę z więzienia to ich pozabijam itp. To było w czystej postaci odgrywanie Role-Play. Nie rozumiem z jakiego powodu dostałem tego muta. Nie użyłem ani jednego przekleństwa. Dowody: ------ Coś od siebie: Pomagałem koledze w pościgu, on robił to samo co ja poza groźbami, i nie dostał żadnej kary XD. Grałem ostatnio na innym serwerze RPG i za takie groźby w stronę funkcjonariuszy było poprostu doliczane więzienie. Proszę o zdjęcie tej kary. 1
DragonuS Napisano 18 Listopada 2020 Napisano 18 Listopada 2020 Kara jak najbardziej stosowna to, że na innych serwerach pozwalają na wyzwiska w stronę LSPD, nie oznacza, że u nas też tak jest. RP można odgrywać bez wyzwisk z zachowaniem poziomu, kara pozostaje, temat zamykam i przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi