Jump to content

Wykryto AdBlocka!
Prosimy o dodanie naszej strony do wyjątków Twojego programu blokującego reklamy.

Bannery na stronie nie są inwazyjne, a ich wyświetlanie pomaga nam utrzymać serwery.

Dziękujemy!

Wars

Gracz
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

43 Excellent

About Wars

 • Other groups Zweryfikowany
  Gracz
 • Rank
  Lamar Davis
 • Birthday 04/05/1983

Recent Profile Visitors

1058 profile views
 1. Wars

  Pytanie

  Raczej logiczne że grasz zapewne pod jeden social jeden komp i jedno IP Więc jest to tworzenie multikont i możesz wyrwać bana.
 2. Moim sprawdzonym sposobem na dwóch kompach jest,wciśnięcie gdy mamy już panel logowania home który załącza social odczekanie z 30 sekund następnie ponownie home aby wyłączył się social spowoduje to przeniesienie logowania w inne miejsce dzięki czemu po wpisaniu hasła zawsze Mnie loguje.
 3. Poradnik dla początkujących Pad od xbox z większymi możliwościami. Pady od PS i zamienniki mogą posiadać inną sekwencję klawiszy,ale też zadziałają. Pierwszym krokiem jest pobranie programu: https://www.dropbox.com/s/62hri4rocsttvi5/Do pada program.msi?dl=0 kolejnym ustawień pod pada i serwer FiveLife : https://www.dropbox.com/s/urq9q66grg5qrq4/Ust.pada.Fivelife.gamecontroller.amgp?dl=0 Gdy pobraliśmy wszystko i zainstalowaliśmy program,należy ustawić tak aby odpalał się zawsze z uprawnieniami administratora. 1) Klikamy prawym klawiszem myszki na ikonkę programu wybieramy właściwości wchodzimy w zakładkę zgodność i zaznaczamy uruchom jako administrator. 2) Ustawiamy program w opcjach następująco: 3) Gdy wszystko już ustawiliśmy,opcją Load szukamy i otwieramy plik z ustawieniami pod pada. (pobrany wcześniej) Konfiguracja klawiszy wygląda następująco: Poradnik i ustawienia powstały dla ludzi słabo ogarniających ustawienia programu,oczywiście można przypisać własną sekwencję klawiszy jeżeli ktoś tylko potrafi. Miłej gry 🙂
 4. LSPD zrobili nam nalot na bazę lecz nie znaleźli nic
 5. Wars

  Off-topic

  O wszystkim i o niczym.
 6. Pada czy nie pracować trzeba.
 7. Wyprawa na off-road 29.10.2019 Utknęliśmy w kopalni i czekaliśmy na ratunek
 8. Bardzo konkretna aktualizacja dodająca realizmu.Oby tak dalej
 9. Wybraliśmy się na zlot samochodowy.
 10. A tak bardzo chciałem ją odwiedzić
×
×
 • Create New...