Migiel521 Napisano 9 Listopada 2020 Napisano 9 Listopada 2020 (edytowane) Nick: @Migiel521 Nick osoby nakładającej kare: @Proklin Powód nałożenia kary: Przyjmowanie majątku Krótki opis sytuacji: Pracuje sobie na elektryku, podjeżdża chłop o nicku Benxd(donator) i pyta się czy chce prezent z okazji Hallowen (myślałam ze sobie żartuje albo że to będzie skrzynka) daje handel a w nim samochód (ja jako nowy gracz nie znający regulaminu przyjąłem i nie wiedziałem jakie będą z tego konsekwencje) Dowody: Nagranie Coś od siebie: Przepraszam bardzo nie wiedziałem jakie z tego mogą być konsekwencje ponieważ nie znam regulaminu i wiem że nie znajomość regulaminu nie zwalnia mnie od konsekwencji. Jest mi z powodu bana bardzo przykro ponieważ zawsze mogłem się pośmiać na serwerze z kolegami a z zwyczaju jestem człowiekiem ponurym. Jeszcze raz przepraszam Nie wiedziałem Edytowane 10 Listopada 2020 przez Migiel521 źle wpisane słowo 2
Developer/owner proklin Napisano 16 Listopada 2020 Developer/owner Napisano 16 Listopada 2020 @Migiel521 Nieznajomość zasad nie zwalnia z ich przestrzegania, rejestrując się i logując potwierdzasz, że znasz regulamin. Aby wrócić do gry musisz spełnić następujące warunki: Wipe konta - usunięcie całego majątku i postępów status OSZUST na miesiąc - oznaczenie pod nickiem i na liście graczy blokada handlu na miesiąc prace społeczne***: 60k przez miesiąc na Konwojencie ***System prac społecznych wymusza zarobienie ustalonej kwoty za pomocą wskazanej pracy w określonym czasie. Zarobione fundusze nie trafiają do Ciebie, tylko otrzymują je losowi gracze będący aktualnie online. Jeśli nie zdążysz w tym czasie wykonać zadania, na Twoje konto automatycznie zostanie nałożony ban permanentny (bez możliwości apelacji). Jeśli akceptujesz warunki odpowiedz w tym temacie.
Migiel521 Napisano 17 Listopada 2020 Autor Napisano 17 Listopada 2020 23 godziny temu, Proklin napisał: @Migiel521 Nieznajomość zasad nie zwalnia z ich przestrzegania, rejestrując się i logując potwierdzasz, że znasz regulamin. Aby wrócić do gry musisz spełnić następujące warunki: Wipe konta - usunięcie całego majątku i postępów status OSZUST na miesiąc - oznaczenie pod nickiem i na liście graczy blokada handlu na miesiąc prace społeczne***: 60k przez miesiąc na Konwojencie ***System prac społecznych wymusza zarobienie ustalonej kwoty za pomocą wskazanej pracy w określonym czasie. Zarobione fundusze nie trafiają do Ciebie, tylko otrzymują je losowi gracze będący aktualnie online. Jeśli nie zdążysz w tym czasie wykonać zadania, na Twoje konto automatycznie zostanie nałożony ban permanentny (bez możliwości apelacji). Jeśli akceptujesz warunki odpowiedz w tym temacie. Zgadzam się ale nie wiem ja z zarobieniem tego 60k na konwo w miesiąc nie wiem czy się wyrobię
Rekomendowane odpowiedzi