Skocz do zawartości

[DO ZAMKNIĘCIA ( koniec bana)]ManiuS ukarany przez Proklin


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick: ManiuS

Nick osoby nakładającej kare: @Proklin

Powód nałożenia kary:  "Obraza administracji-skoro nalegasz"????

Krótki opis sytuacji:Kolega @Majkelrwd dostal mute i napisalem "oj lysy lysy co z ciebie wyrosnie" moze to o to chodzi? Tyle, ze to nie bylo do administracji tylko wczesniej wspomnianego Majkela.

Dowody: nie mam

Coś od siebie:  Jak juz wczesniej wspomniałem było to skierowane do kolegi, moge jedynie przeprosic jesli ktos z administracji poczul sie urazony. Mysle tez, ze te slowa nie byly obrazliwe, chyba ze chodzi o cos innego w takim przypadku prosze o wyjasnienie bo ja innego pomyslu nie mam. I chcialbym dostac unbana, bo zaczynam na serwerze no i lazdy dzien zarobku/wbijania LVLa zwlaszcza teraz, gdy jest wolne sie liczy.

Edir. Teraz sie dowiaduje, ze na @Proklin mowią łysy, ale skąd mialem to wiedziec po 2 dniach gry?

Edytowane przez ManiuS
  • Like 1
  • Confused 1
  • Jestem za 1
  • Jestem przeciw 2
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...