heavy Napisano 23 Października 2020 Napisano 23 Października 2020 Nick: heavy Nick osoby nakładającej kare: nie wiem Powód nałożenia kary: nie wiem Krótki opis sytuacji: chyba 3 dni temu wyszedlem z serwera, próbuje wejść teraz na serwer i piszę że mam nałożonego bana. Dowody: ---- Coś od siebie: Proszę o zdjęcie bana jeżeli jest taka możliwość bo chciałbym pograć na serwerze :3
heavy Napisano 24 Października 2020 Autor Napisano 24 Października 2020 (edytowane) @Herwi @miniu @slawur Edytowane 24 Października 2020 przez heavy
Developer/owner proklin Napisano 1 Listopada 2020 Developer/owner Napisano 1 Listopada 2020 Kara jest za obrazę administracji w raportach, skoro nie wiesz za co masz karę, to zakładam, że nie widzisz w tym żadnego problemu. W takim przypadku wniosek jest tylko jeden: Apelacja odrzucona. ps. oznaczacie tutaj administracji niczego nie przyspieszy
Rekomendowane odpowiedzi