Skocz do zawartości

Apelacja od bana nie wiadomo od kogo


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Nick:  heavy

Nick osoby nakładającej kare: nie wiem

Powód nałożenia kary:  nie wiem

Krótki opis sytuacji: chyba 3 dni temu wyszedlem z serwera, próbuje wejść teraz na serwer i piszę że mam nałożonego bana.

Dowody: ----

Coś od siebie:  Proszę o zdjęcie bana jeżeli jest taka możliwość bo chciałbym pograć na serwerze :3

  • 2 tygodnie później...
  • Developer/owner
Napisano

Kara jest za obrazę administracji w raportach, skoro nie wiesz za co masz karę, to zakładam, że nie widzisz w tym żadnego problemu.

W takim przypadku wniosek jest tylko jeden: Apelacja odrzucona.

ps. oznaczacie tutaj administracji niczego nie przyspieszy

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...