DominiQe Napisano 1 Października 2020 Napisano 1 Października 2020 Nick: DominiQe Nick osoby nakładającej kare: Proklin Powód nałożenia kary: SpeedHack Krótki opis sytuacji: A więc tak w oczekiwaniu na doki poszedłem na magazyn i użyłem Speed Hack'a aby przyspieszyć roznoszenie paczek na magazynie. Dowody: - Coś od siebie: Chcę przeprosić oraz przyznać się do używania Speed Hack'a na magazynie. Szczerze powiem że niewiele mi pomógł ten Speed Hack na magazynierze ale no cóż za błędy trzeba płacić. Chciał bym powrócić na serwer i móc grać z Ekipą oraz obiecać że więcej taka sytuacja się nie powtórzy. 1 4 2
Developer/owner proklin Napisano 9 Października 2020 Developer/owner Napisano 9 Października 2020 @DominiQe nie akceptujemy tutaj cheatów, jednak z racji na stosunkowo mało kar w przeszłości możemy dać Ci drugą szansę. Aby wrócić do gry musisz spełnić następujące warunki: Wipe konta - usunięcie całego majątku i postępów status OSZUST na miesiąc - oznaczenie pod nickiem i na liście graczy blokada handlu na miesiąc prace społeczne***: 20k przez miesiąc na Pizzaboy ***System prac społecznych wymusza zarobienie ustalonej kwoty za pomocą wskazanej pracy w określonym czasie. Zarobione fundusze nie trafiają do Ciebie, tylko otrzymują je losowi gracze będący aktualnie online. Jeśli nie zdążysz w tym czasie wykonać zadania, na Twoje konto automatycznie zostanie nałożony ban permanentny (bez możliwości apelacji). Jeśli akceptujesz warunki odpowiedz w tym temacie.
DominiQe Napisano 9 Października 2020 Autor Napisano 9 Października 2020 (edytowane) @Proklin Akceptuje warunki Edytowane 9 Października 2020 przez DominiQe 1
Developer/owner proklin Napisano 9 Października 2020 Developer/owner Napisano 9 Października 2020 @DominiQe ban został zdjęty, a kara nałożona. Możesz wrócić na serwer.
Rekomendowane odpowiedzi