Skocz do zawartości

Toffy. ukarany przez Proklin


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Nick: @Toffy.
Nick osoby nakładającej kare: @Proklin
Powód nałożenia kary: Cheaty
Krótki opis sytuacji: Podczas robienia codziennego zadania w pracy magazyniera użyłem speedhacka.
Dowody: nd.
Coś od siebie: Z góry chciałbym prosić o wybaczenie za ten czyn, bardzo żałuję tego co zrobiłem i obiecuję że nigdy więcej się to nie powtórzy.
Prosiłbym także o nie czyszczenie mojego konta, był to pierwszy i ostatni raz, a nie zarobiłem w pracy wiele, nie zdążyłem nawet ukończyć zadania dziennego.
Chciałbym powrócić do gry na serwerze po tych godzinach które tu spędziłem (uczciwie pracując, grając całe dnie) i nigdy więcej już nie oszukując, pozdrawiam.

  • Haha 1
  • Jestem przeciw 8
  • 2 tygodnie później...
  • Developer/owner
Napisano

@Toffy. nie akceptujemy tutaj cheatów, jednak z racji na stosunkowo mało kar w przeszłości możemy dać Ci drugą szansę.

Aby wrócić do gry musisz spełnić następujące warunki:

  • Wipe konta - usunięcie całego majątku i postępów
  • status OSZUST na miesiąc - oznaczenie pod nickiem i na liście graczy
  • blokada handlu na miesiąc
  • prace społeczne***: 20k przez miesiąc na Pizzaboy

***System prac społecznych wymusza zarobienie ustalonej kwoty za pomocą wskazanej pracy w określonym czasie. Zarobione fundusze nie trafiają do Ciebie, tylko otrzymują je losowi gracze będący aktualnie online. Jeśli nie zdążysz w tym czasie wykonać zadania, na Twoje konto automatycznie zostanie nałożony ban permanentny (bez możliwości apelacji).

 

Jeśli akceptujesz warunki odpowiedz w tym temacie.

Napisano

Nie, nie akceptuję - wole zmienić IP i rockstara niż męczyć się na skuterku.

  • Haha 9
  • Jestem za 1
Napisano

Zmiana adresu IP, konta Rockstar w tym przypadku nic nie pomoże, chciałbym dodatkowo poinformować o tym, że nie tolerujemy omijanie bana, poprzez jakiekolwiek kombinacje, które wymieniłeś.
Tak to sobie tylko bardziej pogorszysz sytuację, w której jesteś.

Jako iż nie akceptujesz powyższych warunków, apelację zamykam oraz przenoszę do archiwum.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...