Toffy. Napisano 25 Września 2020 Napisano 25 Września 2020 Nick: @Toffy. Nick osoby nakładającej kare: @Proklin Powód nałożenia kary: Cheaty Krótki opis sytuacji: Podczas robienia codziennego zadania w pracy magazyniera użyłem speedhacka. Dowody: nd. Coś od siebie: Z góry chciałbym prosić o wybaczenie za ten czyn, bardzo żałuję tego co zrobiłem i obiecuję że nigdy więcej się to nie powtórzy. Prosiłbym także o nie czyszczenie mojego konta, był to pierwszy i ostatni raz, a nie zarobiłem w pracy wiele, nie zdążyłem nawet ukończyć zadania dziennego. Chciałbym powrócić do gry na serwerze po tych godzinach które tu spędziłem (uczciwie pracując, grając całe dnie) i nigdy więcej już nie oszukując, pozdrawiam. 1 8
Developer/owner proklin Napisano 9 Października 2020 Developer/owner Napisano 9 Października 2020 @Toffy. nie akceptujemy tutaj cheatów, jednak z racji na stosunkowo mało kar w przeszłości możemy dać Ci drugą szansę. Aby wrócić do gry musisz spełnić następujące warunki: Wipe konta - usunięcie całego majątku i postępów status OSZUST na miesiąc - oznaczenie pod nickiem i na liście graczy blokada handlu na miesiąc prace społeczne***: 20k przez miesiąc na Pizzaboy ***System prac społecznych wymusza zarobienie ustalonej kwoty za pomocą wskazanej pracy w określonym czasie. Zarobione fundusze nie trafiają do Ciebie, tylko otrzymują je losowi gracze będący aktualnie online. Jeśli nie zdążysz w tym czasie wykonać zadania, na Twoje konto automatycznie zostanie nałożony ban permanentny (bez możliwości apelacji). Jeśli akceptujesz warunki odpowiedz w tym temacie.
Toffy. Napisano 10 Października 2020 Autor Napisano 10 Października 2020 Nie, nie akceptuję - wole zmienić IP i rockstara niż męczyć się na skuterku. 9 1
DragonuS Napisano 14 Października 2020 Napisano 14 Października 2020 Zmiana adresu IP, konta Rockstar w tym przypadku nic nie pomoże, chciałbym dodatkowo poinformować o tym, że nie tolerujemy omijanie bana, poprzez jakiekolwiek kombinacje, które wymieniłeś. Tak to sobie tylko bardziej pogorszysz sytuację, w której jesteś. Jako iż nie akceptujesz powyższych warunków, apelację zamykam oraz przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi