Foszik Napisano 4 Sierpnia 2020 Napisano 4 Sierpnia 2020 (edytowane) Data i godzina zdarzenia:04.08.2020r godzina 20:00. Nick oskarżającego:Foszik. Nick oskarżonego:Lampekk. Powód napisania skargi:Wyłudzanie pieniędzy oraz szantaż w celu uzyskania korzyści majątkowej (zgłaszanie plantacji). Dowody w postaci logów lub screenshotów:nagranie ma pan Świrek13, ale jest też dużo świadków, m.in. Proboszczz, tomek290, Woojtass558. Edytowane 5 Sierpnia 2020 przez Foszik 3 1 1 12
Developer/owner proklin Napisano 28 Sierpnia 2020 Developer/owner Napisano 28 Sierpnia 2020 @Lampekk za opisane przewinienie nakładamy bany tytułem "utrudniania rozgrywki". @Foszik jeśli dostarczysz dowody, że nie była to jednorazowa sytuacja tylko celowe regularne działanie w Twoim kierunku, oskarżony zostanie ukarany.
Foszik Napisano 30 Sierpnia 2020 Autor Napisano 30 Sierpnia 2020 @Proklin O jaki rodzaj dowodu chodzi? 1
Developer/owner proklin Napisano 5 Września 2020 Developer/owner Napisano 5 Września 2020 nagrania/screeny
Developer/owner proklin Napisano 20 Września 2020 Developer/owner Napisano 20 Września 2020 Gracz @Lampekk został zbanowany na miesiąc za szantaż i utrudnianie rozgrywki. Zamykam.
Rekomendowane odpowiedzi