Jump to content

Wykryto AdBlocka!
Prosimy o dodanie naszej strony do wyjątków Twojego programu blokującego reklamy.

Bannery na stronie nie są inwazyjne, a ich wyświetlanie pomaga nam utrzymać serwery.

Dziękujemy!

 • Pełny dostęp do wypowiadania się na forum mają wyłącznie gracze, którzy połączyli swoje konta forum/serwer!
  Aby połączyć konto wystarczy zalogować się tymi samymi danymi w grze i na forum.
  Połącz swoje konto aby ukryć ten komunikat.
Proklin

Elektryk i elektryki + zmiany w komisach i salonach

Recommended Posts

header.png

 

Witajcie, w dniu dzisiejszym na serwer wprowadzamy wiele nowości i zmian, jeśli jesteście ciekawi, zapraszamy do zapoznania się z najważniejszymi z nich.

 

Praca elektryka

W nowej pracy możecie spróbować swoich sił jako elektryk i naprawiać uszkodzone urządzenia elektryczne rozsiane po całej mapie. Do rozpoczęcia pracy wymagany jest 15 poziom postaci i prawo jazdy kategorii B.

elektryk.png

Zlecenia przyjąć można za pomocą dedykowanej aplikacji. Znajdziecie w niej szczegółowe informacje o każdym zleceniu (wynagrodzenie, odległość, czas pozostały na wykonanie zlecenia, rodzaj zlecenia i jego poziom), a także spis narzędzi potrzebnych na dany poziom zleceń. Lista jest wspólna dla wszystkich graczy, więc bądźcie czujni bo ktoś może Wam sprzątnąć zlecenie sprzed nosa.

Czas na wykonanie zlecenia liczony jest od czasu pojawienia się zlecenia na rynku, a nie od momentu jego przyjęcia więc pamiętajcie o odpowiednim zapasie!

aplikacja_elektryk.png

 

Aby rozpocząć pracę każdy świeżo upieczony elektryk powinien zaopatrzyć się w odpowiednie narzędzia i części w sklepie z narzędziami w Paleto Bay. Części zamienne (takie jak FL-40, bezpieczniki itp.) zużywają się w zleceniach, które ich wymagają, dlatego pamiętajcie aby kupić ich większą ilość!

sklep.png

 

Po podjęciu zlecenia w appce, należy udać się we wskazane miejsce i rozpocząć naprawę. Aby to zrobić wejdźcie w marker i potwierdźcie naprawę za pomocą klawisza E.  Teraz stosując się do instrukcji wybrać z ekwipunku właściwe narzędzie lub część zamienną i potwierdzić wybór klawiszem E. Każdy błąd resetuje sekwencję, więc naprawę będzie trzeba zacząć od nowa!Pojazdy elektryczne

Na serwerze pojawiły się także pojazdy elektryczne, które możemy kupić w nowym salonie na terenie Paleto Bay. Pojazdy te wyróżniają się zdecydowanie mniejszym zasięgiem, ale za to tańszym kosztem jazdy. Auto pozostawione na parkingu miejskim samo uzupełnia swoje baterie bez żadnych kosztów, a gdy chcemy to zrobić szybciej możemy skorzystać ze stacji szybkiego ładowania.

salon.png

 

 

Elektryki mają inny tuning mechaniczny, osobny od pojazdów spalinowych i można go zamontować w klasycznym warsztacie tuningowym. Mimo mniejszej ilości poszczególnych części przyrost mocy przy pełnym tuningu będzie porównywalny do klasycznych pojazdów.


 

Stacje szybkiego ładowania

Jest to miejsce w którym możemy szybciej naładować nasze pojazdy elektryczne. Za niewielką opłatą jesteśmy w stanie uzupełnić baterię pojazdu od zera do pełna w jedynie 10 minut.

Przy rozpoczęciu ładowania system pobiera z naszego konta kwotę potrzebną do naładowania pojazdu do pełna, jeśli jednak z jakiegoś powodu proces zostanie przerwany na nasze konto automatycznie wróci niewykorzystana nadwyżka pieniędzy.

Po zakończeniu ładowania musimy zabrać nasz pojazd ze stanowiska w przeciągu 30 minut, inaczej zostanie przeniesiony na parking miejski.

stacje_ladowania.png

 

Zmiany w sposobie zakupu pojazdów z komisów i salonów

Aby wyeliminować nieuczciwe praktyki zakupów w komisach i salonach wprowadziliśmy system, który zarządza procesem wsiadania do pojazdów.

W momencie gdy pierwsza chętna osoba kliknie F aby wsiąść do pojazdu uruchomiony zostaje 2 sekundowy proces zbierania informacji o pozostałych chętnych, którzy także spróbują wsiąść do pojazdu, a następnie sam losuje jedną z tych osób i pozwala jej wsiąść.

W ten sposób szansę na pojazd ma każdy, a nie najszybszy, przy okazji nie eliminując całkowicie potrzeby refleksu.

komis_komunikat.png

Dodatkowo system wsiadania do pojazdów został rozbudowany o limiter prób. W praktyce oznacza to, że po próbie wejścia do pojazdu prywatnego możliwość ponownej próby jest blokowana na 1 sekundę, a dla pojazdów komisowych/salonowych blokada ta wynosi 5 sekund. Mechanika ta ma uniemożliwić korzystanie z macro/botów wciskających F z dużą prędkością, co zmniejszało szanse zakupu graczom nie korzystającym ze wspomagaczy.


 

Automatyczna rotacja pojazdów w komisach i salonach.

Wszystkie stanowiska komisowe i salonowe otrzymały mechanizm, który automatycznie co losowy okres czasu usuwa pojazd ze stanowiska zwalniając miejsce dla innego. Aby wyeliminować sytuację, w której komuś zniknie auto przed samym zakupem, minutę przed usunięciem pojazdu pojawi się odpowiednia informacja, która pozwoli szybciej podjąć decyzję.

ostatnia_minuta.png


 

Pozostałe zmiany:

 • poprawiono wyświetlanie informacji o kolorze felgi w przypadku części fabrycznej
 • dodano grafikę do przedmiotu: Pstrąg tęczowy
 • naprawiono problem przerywający wyścig FLRace gdy wyrzucimy wszystkich pasażerów
 • poprawiono system wyświetlania poziomu paliwa, gdy ten wynosi 0
 • dodano mechanikę blokującą możliwość nadania duplikatu kary przez ekipę serwera

 

Jak zawsze zachęcamy do komentowania i zapraszamy do testowania nowości!

 • Like 28
 • Thanks 11
 • I am for 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pojazdy te wyróżniają się zdecydowanie mniejszym zasięgiem

Hmm, a moje auto ma jeszcze mniejszy zasięg, a nie jest elektrykiem! xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapowiada się dobrze :classic_rolleyes: wbijam testować.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W weekendzik bedzie grane widze 😁

 • I am for 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest dobrze :) Projekt fajnie się rozwija, oby tak dalej!

Share this post


Link to post
Share on other sites

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×
×
 • Create New...