Skocz do zawartości

Apelacja od bana


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Nick:kryty614 

Nick osoby nakładającej kare: Nie pamiętam 

Powód nałożenia kary: Bugowanie DM

Krótki opis sytuacji: Więc tak na początku nie widziałem co się dzieje wyjąłem telefon włączyłem aparat coś się zbugowało i mogłem bić każdego pięścią. Na początku nie chciałem bić kogoś specjalnie ale uderzyłem pare osób i nawet nie było to specjalnie nie wiedziałem co się dzieje   i dla zabawy zabiłem mojego kolege. Kolega nie miał do mnie żadnego problemu. Ogólnie nie wiedziałem że za takie coś mogę dostać bana.

Dowody: 

Coś od siebie:Bardzo tego żałuje i przepraszam tych graczy których uderzyłem. Troche będzie mi smutno nie grać  na tym serwerze przez 2 miesiące. Mam teraz fajną ekipke i fajnie nam się gra. Zgadzam się na prace społeczne albo zabranie nawet jakiegoś samochodu. Jeszcze raz bardzo przepraszam.

  • Developer/owner
Napisano

@kryty614

Z racji, że nie masz innych kar na swoim koncie możemy dać Ci szansę, nasze warunki wyglądają następująco:

-status OSZUST na miesiąc - oznaczenie pod nickiem i na liście graczy

-blokada handlu na miesiąc

-prace społeczne***: 30k na pracy kurier przez 30 dni

***System prac społecznych wymusza zarobienie ustalonej kwoty za pomocą wskazanej pracy w określonym czasie. Zarobione fundusze nie trafiają do Ciebie, tylko otrzymują je losowi gracze będący aktualnie online. Jeśli nie zdążysz w tym czasie wykonać zadania, na Twoje konto automatycznie zostanie nałożony ban permanentny (bez możliwości apelacji).

  • Thanks 1
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • Developer/owner
Napisano

@kryty614 blokada została zdjęta, a oszust nałożony. Możesz wrócić na serwer.

Zamykam.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...