Skocz do zawartości

Skarga na PolskiModderYT


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Data i godzina zdarzenia:  4/11/2020, 23:31:48

Nick oskarżającego: PolskiModderYT

Nick oskarżonego: Dawidsiak

Powód napisania skargi: Oszukal mnie na 12 000$, i dlatego pisze skarge, bo chce odzyskac pieniadze, ktore mu wplacilem i dac mu maks. 9k za auto bo to nie jest normalne.

2079640119_Screenshot(14).png.970d73999e5d1031b38e47d7b829429f.png1891277594_Screenshot(18).thumb.png.c127b4bbe523f48490065e346329fd5b.png2011231262_Screenshot(16).png.b226c5eaea2753b51ccb0f6dd1fb778c.png

Dowody w postaci logów lub screenshotów: ^^^^^

Edytowane przez PolskiModderYT
Miss Click - Enter
  • Haha 3
Napisano

I prosze aby to ocenil ktos inny niz RumaK

  • Haha 4
  • Jestem za 2
  • Jestem przeciw 3
Napisano (edytowane)

Data i godzina zdarzenia: 12:20      12.04.2020

Nick oskarżającego:   Dawidsiak

Nick oskarżonego: PolskiModderYT

Powód napisania skargi:   oszustwo

Dowody w postaci logów lub screenshotów:  https://imgur.com/a/IhREnX3

Coś od siebie : nic nie muszę mówić,  prosty zarobek na graczu  kupić auto taniej sprzedać drożej, znalazł się kupiec to sprzedałem mu lecz teraz nie chce oddać kasy. Niedotrzymanie umowy która wspólnie ustaliliśmy  lucky godzinka , miało być zwrócone 2k  do mcroyala  , ponieważ jestem na świętach z rodziną,  pozdrawiam wesołych świąt.

Edytowane przez Dawidsiak
  • Developer/owner
Napisano

@PolskiModderYT @Dawidsiak skarga skonstruowana tak, że nie mam pojęcia który z Was jest winny (nie spłacił ustalonych rat), ale jeśli nie dojdziecie do porozumienia to się dowiem... 

To dotyczy wszystkich: jeśli zgodziłeś się na warunki umowy to musisz ich dotrzymać. To Twoim obowiązkiem jako kupującego jest zorientowanie się czy jesteś gotów zapłacić daną kwotę za auto, zanim dokonacie wymiany.

  • Developer/owner
Napisano

Dwie skargi dotyczą jednej sytuacji więc zostały połączone. Znacie werdykt, macie szansę załatwić to między sobą.

Napisano (edytowane)

No to w skrócie powiem tak zamontowales tuning do pojazdu czyli jest to dla mnie znak że zależało ci na pojeździe , czyli wg ustalonej umowy powinieneś spłacić 2k   , pozdrawiam Dawid 

 

 

@Proklin

@PolskiModderYT

Edytowane przez Dawidsiak
Oznaczenie
Napisano

tuning zamontowalem ze wzgledu na to ze brzydko sie do mnie wyrazales, a powiedzialem: chce zwrotu gotowki za to auto. Gosciu ty mnie na 12K zrobiles i jeszcze sie udzielasz :D

  • Jestem przeciw 2
Napisano
2 godziny temu, PolskiModderYT napisał:

tuning zamontowalem ze wzgledu na to ze brzydko sie do mnie wyrazales, a powiedzialem: chce zwrotu gotowki za to auto. Gosciu ty mnie na 12K zrobiles i jeszcze sie udzielasz :D

No i ? ,,  Gościu ty mnie  na 12k zrobiłeś i jeszcze się udzielasz '' po pierwsze naucz się złożyć zdanie w sposób aby było jasne do odczytu mam prawo kupić auto taniej i sprzedać drożej,  a teraz czekam  na pozostałą część kasy ponieważ  nie umawialiśmy się na 18k lecz 20k ;) pozdrawiam  

 

Do proklina  w handlu autami chodzi o to aby kupić taniej sprzedać drożej tak samo wygląda ta sytuacja   dodam jeszcze że auto widziałem nie kiedy wystawione za prawie 40k , widzę że młodego krew zalewa że lekko zarobiłem na nim.

 

 

@Proklin

@PolskiModderYT

  • Jestem za 2
Napisano
W dniu 15.04.2020 o 21:22, Proklin napisał:

@PolskiModderYT @Dawidsiak skarga skonstruowana tak, że nie mam pojęcia który z Was jest winny (nie spłacił ustalonych rat), ale jeśli nie dojdziecie do porozumienia to się dowiem... 

To dotyczy wszystkich: jeśli zgodziłeś się na warunki umowy to musisz ich dotrzymać. To Twoim obowiązkiem jako kupującego jest zorientowanie się czy jesteś gotów zapłacić daną kwotę za auto, zanim dokonacie wymiany.

Czym ja zawinilem?

 

,,skarga skonstruowana tak, że nie mam pojęcia który z Was jest winny (nie spłacił ustalonych rat), ale jeśli nie dojdziecie do porozumienia to się dowiem... ''

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...