Skocz do zawartości

holas ukarany przez Jarekia


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick: holas

Nick osoby nakładającej kare: jarekia

Powód nałożenia kary: bugowanie dm

Krótki opis sytuacji: Było to kilka dni temu i wydaje mi się ze dostałem bana za to, że kiedy próbowałem wyjsć z serwera i wcisnąlem f1 to nie pokazał mi się kursor wiec wcisnąlem "tylde" po czym moja postać uderzyła ale z tego co pamiętam to nikogo nie uderzyłem a już na pewno nie chciałem tego zrobić specjalnie

Dowody: 

Coś od siebie: tak jak na górze napisałem nie chciałem napewno specjalnie tego bugować, mam fajną ekipke do grania, przyjemnie mi się gra na tym serwerze i zgadzam sie na wszelakie prace społeczne, ponadto mam 200k długu.

Edytowane przez holas
  • Jestem za 8
  • Developer/owner
Napisano

@holas 

Możemy dać Ci szansę, jednak musisz spełnić nasz warunek, który wyglądają następująco:

-prace społeczne***: 60k przez miesiąc na pracy kuriera

***System prac społecznych wymusza zarobienie ustalonej kwoty za pomocą wskazanej pracy w określonym czasie. Zarobione fundusze nie trafiają do Ciebie, tylko otrzymują je losowi gracze będący aktualnie online. Jeśli nie zdążysz w tym czasie wykonać zadania, na Twoje konto automatycznie zostanie nałożony ban permanentny (bez możliwości apelacji).

  • Thanks 1
  • Developer/owner
Napisano

@holas ban został zdjęty, a prace społeczne nałożone.

Możesz wrócić na serwer.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...