Tygrysek520 Napisano 8 Kwietnia 2020 Napisano 8 Kwietnia 2020 (edytowane) Nick: Tygrysek520 Nick osoby nakładającej kare: @Proklin Powód nałożenia kary: Obraza administracji Krótki opis sytuacji: Zaczęło się od tego, że dostałem bana na Discordzie za to, że napisałem "Jaka obraza administracji? XD" zaraz po tym jak inny użytkownik napisał coś o Proklinie co według mnie nie było w żadnym stopniu obraźliwe no i ta osoba dostała bana właśnie za obrazę administracji. Napisałem apelację i została odrzucona. Zaraz po tym napisałem do Proklina na priv na forum, ponieważ zirytowała mnie cała sytuacja. Trochę się wkurzyłem i mnie poniosło. Dowody: Nie będę tutaj wysyłał screenów z prywatnych wiadomości, bo to jednak prywatne wiadomości. Wystarczy, że Proklin wie co chodzi. Coś od siebie: No cóż mogę dodać, bardzo Cię przepraszam Proklin i liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji 😊 Edytowane 13 Kwietnia 2020 przez Tygrysek520 8 1 1 1
Developer/owner proklin Napisano 15 Kwietnia 2020 Developer/owner Napisano 15 Kwietnia 2020 Masz na swoim koncie 2 bany za obrazę administracji w przeciągu miesiąca. To wystarczająco dużo by stwierdzić, że danie Ci kolejnej szansy skończy się tak samo. Apelacja odrzucona.
Rekomendowane odpowiedzi