Skocz do zawartości

Tygrysek520 ukarany przez Proklin


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick: Tygrysek520

Nick osoby nakładającej kare: @Proklin

Powód nałożenia kary: Obraza administracji

Krótki opis sytuacji: Zaczęło się od tego, że dostałem bana na Discordzie za to, że napisałem "Jaka obraza administracji? XD" zaraz po tym jak inny użytkownik napisał coś o Proklinie co według mnie nie było w żadnym stopniu obraźliwe no i ta osoba dostała bana właśnie za obrazę administracji. Napisałem apelację i została odrzucona. Zaraz po tym napisałem do Proklina na priv na forum, ponieważ zirytowała mnie cała sytuacja. Trochę się wkurzyłem i mnie poniosło.

Dowody: Nie będę tutaj wysyłał screenów z prywatnych wiadomości, bo to jednak prywatne wiadomości. Wystarczy, że Proklin wie co chodzi.

Coś od siebie:  No cóż mogę dodać, bardzo Cię przepraszam Proklin i liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji 😊

Edytowane przez Tygrysek520
  • Haha 8
  • Confused 1
  • Jestem za 1
  • Jestem przeciw 1
  • Developer/owner
Napisano

Masz na swoim koncie 2 bany za obrazę administracji w przeciągu miesiąca. To wystarczająco dużo by stwierdzić, że danie Ci kolejnej szansy skończy się tak samo.

Apelacja odrzucona.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...