Skocz do zawartości

[Dsc] Tygrysek520#6188 ukarany przez Proklin


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Nick: Tygrysek520#6188

Nick osoby nakładającej kare: @Proklin

Powód nałożenia kary: troll

Krótki opis sytuacji: Mniej więcej to wyglądało tak:

Hypone: [*] Zapalmy znicz dla kolegi Stoka umarł śmiercią PROKLINiczną

Ja: [*]

Proklin: A też chcesz wylecieć czy co? 😉

Hypone: A czm?

Proklin: Chcesz chyba dołączyć do kolegi.

Hypone: Za co?

Hypone w tym momencie dostał bana z powodem "obraza administracji" (😂). Nie wiem gdzie tu obraza, bo ewidentnie jemu chodziło o to, że to Ty Proklin go zbanowałeś i to była taka gra słów - śmiercią PROKLINiczną (tak tylko dla przypomnienia napisałem to ponownie).

Od razu po tym banie dla Hypone napisałem: Jaka obraza administracji? XD

I z miejsca dostałem bana z powodem "troll".

Dowody: Nie dam dowodów, bo mam bana?

Coś od siebie: Że co? Jaki troll? Zadałem Ci pytanie Proklin i dostałem bana? To już nawet się zapytać normalnie nie można, bo od razu BAN, BAN, BAN? XD
To jest brak szacunku z Twojej strony. Żeby Ci zobrazować co mam na myśli to w rzeczywistości wyglądałoby tak, że zadaję Ci pytanie, a Ty plujesz mi w twarz, odwracasz się i odchodzisz. Także no bardzo miłe to było z Twojej strony 🙂 Nie życzę Ci źle, ale z takim podejściem do ludzi to dużo nie osiągniesz w przyszłości. Oczywiście bez obrazy, bo zaraz i tutaj mi dasz bana za obrazę administracji czy coś w tym stylu, a to jest konstruktywna krytyka, w końcu w Polsce mamy wolność słowa i wypowiadania się.

 

Na koniec tylko proszę o zdjęcie mi tego NIESŁUSZNEGO bana.

  • Developer/owner
Napisano

Kary na discordzie nie podlegają apelacji.

Gracz, który dostał bana pisał nie tylko to, zapoznaj się z tematem zanim użyjesz tego jako argument...

 

Apelacja odrzucona.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...