jozin Napisano 25 Marca 2020 Napisano 25 Marca 2020 Nick: jozin Nick osoby nakładającej kare: Proklin Powód nałożenia kary: przejmowanie/oddawanie majątku Krótki opis sytuacji: dokładnie tak było. Kolega skończył grę i oddał mi pasy do konta i powiedział żebym wziął wszystko co ma tak też zrobiłem nie były to wielkie pieniądze (31k) Dowody: brak Coś od siebie: mogę tą kasę odrobić i zwrócić na tamto konto bądz administracji , jest to moja pierwsza kara proszę o wyrozumiałość . Wszystko wynikło z powodu mojej niewiedzy , to się już nie powtórzy.
Developer/owner proklin Napisano 4 Kwietnia 2020 Developer/owner Napisano 4 Kwietnia 2020 @jozin Jedyną szansą na powrót jest wipe konta (wyczyszczenie wszystkiego poza FLC jeśli jakieś są). Przy kolejnej podobnej karze nie masz już praw do apelacji. Czy taka opcja Ci odpowiada?
Rekomendowane odpowiedzi