Skocz do zawartości

Miras077 ukarany przez Proklin


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick: Miras077

Nick osoby nakładającej kare:Proklin

Powód nałożenia kary: Oddawanie/przyjmowanie majątku - pomoc

Krótki opis sytuacji: Witam. Wczoraj napisał do mnie gracz czy nie chce zarobić 2 tysiące. Jestem nowym graczem na serwerze więc sie zgodziłem, bo dla mnie to akurat dużo. Transakcja miała poelgać na tym że on mi daje z tego co pamietać 33800, a ja przelewam mu na drugie konto 31800. Pytałem się czy to jest legalne i czy nei dostane za to bana, mówił że nie. Z tego wszystkiego dostałem te 2 tysiące i niestety bana. Na prawdę nie wiedziałem że za takie coś grozi kara. Jestem nowym graczem i dopiero co się oswajam z serwerem. 

Dowody: niestety brak, nie pamietam zbytnio nawet nicku tego gracza. Załatwialiśmy to przez voice chat.

Coś od siebie: Tak jak piszę wyżej, nie byłem świadomy tego że za takie coś można dostać bana na 2 lata. Jeśli bym wiedział, oczywiście żebym tak nawet nie zrobił. Mogę oddać te 2 tysiące które zarobiłem przez te transakcje. Bardzo prosiłbym o nie czyszczenie całego konta bo troszkę już na nim gram i zarobiłem pare tysięcy (reszta oczywiście w legalny sposób). Z całego serduszka proszę o odbanowanie i gdy już jestem tego świadom obiecuje że to więcej sie nie powtórzy.. Również zdaje sobie sprawę z tego że złamałem regulamin którego wcześniej nie przeczytałem i się do tego przyznaje. 

 

 

Edytowane przez Miras077.
Napisano
1 minutę temu, JacusDrawsko napisał:

@Miras077 niby nie wiedziałeś a w regulaminie jest jasno napisane: 

Punkt postanowienia ogólne podpunkt 2

Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania.

Punkt Handel podpunkt 1 

Zakaz handlu gotówką, kontami, pojazdami i innymi dobrami poza grą.

Jak już się czepiasz, to ja się przyczepie do ciebie. "Obowiązuje całkowity zakaz wypowiadania się osób niezwiązanych z apelacją."

Napisałem co chciałem napisać wyżej, a twoja odpowiedź jest tu zbędna.

 

  • Haha 1
  • Sad 1
  • Jestem za 2
  • 2 tygodnie później...
  • Developer/owner
Napisano

@Miras077

Możemy dać Ci szansę na powrót jednak musisz spełnić następujące warunki:

-status OSZUST na miesiąc - oznaczenie pod nickiem i na liście graczy

-blokada handlu na miesiąc

-prace społeczne***: 40k przez miesiąc w pracy kuriera

***System prac społecznych wymusza zarobienie ustalonej kwoty za pomocą wskazanej pracy w określonym czasie. Zarobione fundusze nie trafiają do Ciebie, tylko otrzymują je losowi gracze będący aktualnie online. Jeśli nie zdążysz w tym czasie wykonać zadania, na Twoje konto automatycznie zostanie nałożony ban permanentny (bez możliwości apelacji).

 

Drugą możliwością jest wyczyszczenie całego konta i status OSZUST wraz z blokadą handlu na miesiąc bez konieczności wykonania prac społecznych.

Niezależnie od wyboru tracisz możliwość apelacji w podobnych sprawach w przyszłości i ewentualny ban nakładany jest bezterminowo.

 

Napisz tutaj którą opcję wybierasz.

Napisano
Godzinę temu, Proklin napisał:

@Miras077

Możemy dać Ci szansę na powrót jednak musisz spełnić następujące warunki:

-status OSZUST na miesiąc - oznaczenie pod nickiem i na liście graczy

-blokada handlu na miesiąc

-prace społeczne***: 40k przez miesiąc w pracy kuriera

***System prac społecznych wymusza zarobienie ustalonej kwoty za pomocą wskazanej pracy w określonym czasie. Zarobione fundusze nie trafiają do Ciebie, tylko otrzymują je losowi gracze będący aktualnie online. Jeśli nie zdążysz w tym czasie wykonać zadania, na Twoje konto automatycznie zostanie nałożony ban permanentny (bez możliwości apelacji).

 

Drugą możliwością jest wyczyszczenie całego konta i status OSZUST wraz z blokadą handlu na miesiąc bez konieczności wykonania prac społecznych.

Niezależnie od wyboru tracisz możliwość apelacji w podobnych sprawach w przyszłości i ewentualny ban nakładany jest bezterminowo.

 

Napisz tutaj którą opcję wybierasz.

Wybiore czyszczenie konta. Prosze o jak najszybsze odbanowanie.

  • Developer/owner
Napisano

Konto zostało wyczyszczone, możesz wejść na serwer @Miras077.

Musisz odpracować 1$ na pracy Pizzaboya w ramach systemu prac społecznych i rangi oszusta, ranga oszusta jednak zostanie na miesiąc.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...