Jump to content

Wykryto AdBlocka!
Prosimy o dodanie naszej strony do wyjątków Twojego programu blokującego reklamy.

Bannery na stronie nie są inwazyjne, a ich wyświetlanie pomaga nam utrzymać serwery.

Dziękujemy!

Miras077

Gracz
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About Miras077

 • Other groups Gracz
 • Rank
  Lamar Davis

Recent Profile Visitors

29 profile views
 1. Wchodzisz na serwer. Wpisujesz login i hasło. Jak ci nie wchodzi to wciskasz przycisk home i uruchamia ci się zakładka Social Club. czekasz na niej jakieś 2-5 minut. Minimalizujesz i powinno cie zalogować na serwer, jak nie to próbujesz jeszcze raz. Jak się nie uda, wyłączysz jeszcze raz całe rage i gta i robisz to samo jeszcze raz, powinno działać.
 2. Wchodzisz na serwer. Wpisujesz login i hasło. Jak ci nie wchodzi to wciskasz przycisk home i uruchamia ci się zakładka Social Club. czekasz na niej jakieś 2-5 minut. Minimalizujesz i powinno cie zalogować na serwer, jak nie to próbujesz jeszcze raz. Jak się nie uda, wyłączysz jeszcze raz całe rage i gta i robisz to samo jeszcze raz, powinno działać.
 3. Wchodzisz na serwer. Wpisujesz login i hasło. Jak ci nie wchodzi to wciskasz przycisk home i uruchamia ci się zakładka Social Club. czekasz na niej jakieś 2-5 minut. Minimalizujesz i powinno cie zalogować na serwer, jak nie to próbujesz jeszcze raz. Jak się nie uda, wyłączysz jeszcze raz całe rage i gta i robisz to samo jeszcze raz, powinno działać.
×
×
 • Create New...