Bralo Napisano 23 Marca 2020 Napisano 23 Marca 2020 (edytowane) Nick: Bralo Nick osoby nakładającej kare: @Proklin Powód nałożenia kary: Troll Krótki opis sytuacji: Różne osoby na globalu pisały ze JD to nie jest przekleństwo wkurzał mnie ten spam i napisałem coś takiego "Przestańcie J*&@#bać Disa bo to pedalskie" i po warnie od Payro Przeprosiłem na globalu ale po prostu wkurzyła mnie sytuacja. Dowody: No logi macie napewno Coś od siebie: Bardzo przepraszam nie miałem złych intencji. Edytowane 23 Marca 2020 przez Bralo
Developer/owner proklin Napisano 23 Marca 2020 Developer/owner Napisano 23 Marca 2020 Wszyscy którzy uczestniczyli w tej zbędnej dyskusji zostali ukarani tak samo i te kary nie podlegają apelacji. Nie będziemy przymykać oka na takie marne prowokacje. Apelacja odrzucona.
Rekomendowane odpowiedzi