costty Napisano 21 Marca 2020 Napisano 21 Marca 2020 prosilbym @Proklin o zmiane nicku, chcialbym zmienic nick dlatego ze, nie lubie go, mialem straszne wspomnienia po tym nicku, prosilbym o zmiane na: kubus_wariat, lub cos w podobie Pozdrawiam
Developer/owner proklin Napisano 21 Marca 2020 Developer/owner Napisano 21 Marca 2020 Nie zmieniamy nicku na życzenie. Musisz czekać aż odpowiednia opcja pojawi się dostępna dla wszystkich.
Rekomendowane odpowiedzi