Skocz do zawartości

P3rF3cT ukarany przez Herwi'ego.


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick: P3rF3cT

Nick osoby nakładającej kare:Herwi

Powód nałożenia kary: Rozdawanie majątku.

Krótki opis sytuacji: Na samym wstępie chciałbym bardzo przeprosić za zaistniałą sytuację rok temu dokładnej daty nie pamiętam i nie podam niestety  gdy zaczęła mi się klasa maturalna stwierdziłem że oddam koledze samochód,kolega też bardzo go chciał [ miałem dług ale o tym dalej].Dług w postaci oddania pieniędzy ponieważ pożyczył mi 50k żebym sobie coś zamontował do tego samochodu. Miałem tylko samochód więc przekazałem mu go a tak jak na samym wstępie zacząłem nie miałem czasu żeby mu oddać ponieważ zdawałem prawo jazdy oraz jestem w klasie maturalnej teraz mam większy luz w szkole. Proszę o szansę dania mi gry ponieważ chciałbym zacząć grę od nowa. :) Żadnych innych kar nie miałem na serwerze.Bardzo dużo aktualizacji skłania gracza do powrotu GRATKI!

Dowody: BRAK

Coś od siebie: Bardzo tego żałuję od Siebie mógłbym dodać , że więcej by się to nie powtórzyło i nie popełnił bym tej głupoty. Wszystko oddałem za darmo kolega już z tego co mi wiadomo nie gra na serwerze od dłuższego czasu.PRZEPRASZAM za równo administrację jak i graczy! Chciałem też sam się zgłosić do administracji i zapytać lecz Herwi był szybszy :D 

 

Pozdrawiam P3rF3cT

Edytowane przez P3rF3cT
  • Like 7
  • Jestem za 3
  • 3 tygodnie później...
  • Developer/owner
Napisano

@P3rF3cT Z racji, że nie byłeś wcześniej karany, możemy dać Ci szansę, jednak musisz spełnić nasze warunki, które wyglądają następująco:

-wipe - wyczyszczenie konta

-status OSZUST na miesiąc - oznaczenie pod nickiem i na liście graczy

-blokada handlu na miesiąc

-prace społeczne***: 60k przez miesiąc na holownikach

***System prac społecznych wymusza zarobienie ustalonej kwoty za pomocą wskazanej pracy w określonym czasie. Zarobione fundusze nie trafiają do Ciebie, tylko otrzymują je losowi gracze będący aktualnie online. Jeśli nie zdążysz w tym czasie wykonać zadania, na Twoje konto automatycznie zostanie nałożony ban permanentny (bez możliwości apelacji).

 

  • Like 1
Napisano (edytowane)

@Proklin Dzięki za szansę i na pewno z niej skorzystam zgadzam się również na wyczyszczenie tylko proszę nie LVL bo nie będę miał jak zarabiać tych 60k na holownikach. Jeżeli będzie taka możliwość zgłoszę się w trochę późniejszym terminie jak będę miał więcej czasu w miesiącu i jak będę w domu ponieważ tą całą kwarantannę spędzam u ojca i nie mam dostępu do komputera. 

Dziękuję i Pozdrawiam P3rF3cT

Edytowane przez P3rF3cT
  • Developer/owner
Napisano

Wipe konta to całkowite czyszczenie postaci, musisz zacząć wszystko od nowa (zostają tylko FLC jeśli jakieś są) i zdobyć odpowiedni poziom do odpracowania kary.

Jeśli faktycznie zabraknie Ci czasu możesz do mnie napisać, sprawdzę na jakim jesteś etapie i możliwe, że jednorazowo przedłużymy termin o dodatkowe 2 tygodnie.

Napisz tutaj kiedy chcesz rozpocząć.

  • Jestem za 1
  • 2 miesiące temu...
  • Developer/owner
Napisano

Apelacja odrzucona przez brak reakcji.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...