Skocz do zawartości

Skarga na Terorysta


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Data i godzina zdarzenia: 26.12.2019 Godzina 2:30

Nick oskarżającego: Whicik

Nick oskarżonego: Terorysta

Powód napisania skargi: Witam, dziś około godziny 2:30, postanowiłem zakupić flboxy, od gracza Ulany_**** nie pamiętam dokładnie nicku. Po zakupie tych flboxów przyjechał gracz o nicku terorysta i zaczął straszyć mnie banem na miesiąc, pracami społecznymi. Po tym jak dałem graczowi do zrozumienia, że nie oddam mu tych flboxów, gdyż kupiłem je w uczciwy sposób, gracz dostał jakiegoś szału zaczął mnie wyzywać co wszystko jest udokumentowane na tym filmie. Generalnie uważam, że jest to bardzo toksyczny, arogancki gracz a poziom który zaprezentował w owej sytuacji pokazuje, że nie posiada on za grosz kultury osobistej, która jest jednak wymagana na serwerze... Dodam, że jest to nie pierwsza taka sytuacja kiedy gracz zachowuje się w bardzo podobny sposób. Osoba ta jest święcie przekonana o swojej bezkarności, jednak chciałbym by zostało to też wzięte pod uwagę!

Dowody w postaci logów lub screenshotów: 

 

Bardzo przepraszam za głos kolegi w tle, ale nie mogę nic z tym zrobić.

Edytowane przez Whicik
  • Like 17
  • Haha 1
Napisano

Jak widać, gracz istnie naśmiewa się z tej całej sytuacji, widać poziom...

  • Like 1
Napisano

My się też raz spotkaliśmy @terorysta. Bardzo podobnie to wyglądało. Może powinieneś pójść na jakiś detoks bo w końcu przejedziesz się na swojej toksyczności.

Napisano

W uczciwy sposób je kupiłeś? A dlaczego nie napisałeś, że powiedziałeś @Ulany_Juras że mi przekażesz te flboxy przyjechałem po flboxy, a okazuje się że mi ich nie dasz bo kupiłeś je w uczciwy sposób. 😄

Napisano
1 minutę temu, terorysta napisał:

Yyy @GhoulVampire masz nagrania to pode

Niepotrzebne mi nagranie, tym co nagrał Whicik wystarczająco pokazało Twój brak kultury.

Napisano (edytowane)

Skasowałeś poprzednie wypowiedzi myślisz, że administracja nie posiada wglądu do takich rzeczy? Proszę sprawdzić posty które usunął w tym temacie gracz @terorysta

Nic mu takiego nie pisałem, wymyślił to sobie.

Edytowane przez Whicik
  • Like 1
  • miniu zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...