Jump to content

Wykryto AdBlocka!
Prosimy o dodanie naszej strony do wyjątków Twojego programu blokującego reklamy.

Bannery na stronie nie są inwazyjne, a ich wyświetlanie pomaga nam utrzymać serwery.

Dziękujemy!

GhoulVampire

Gracz
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

5 Followers

About GhoulVampire

 • Other groups Gracz
  Zweryfikowany
 • Rank
  Lamar Davis
 • Birthday September 6

Recent Profile Visitors

384 profile views
 1. W rzeczy samej, problem ustąpił od razu po wpięciu nowego dysku i zainstalowaniu systemu oraz GTAV na nowym nośniku SSD. Dzięki wielkie za wsparcie i próbę pomocy. Temat do zamknięcia
 2. Wydaje mi się, że to może być wina dysku. Jest on dość stary i może nie działać do końca dobrze. Zamówiłem już nowy SSD i zobaczymy czy sytuacja się poprawi.
 3. Co do ilości miejsca: Dysk systemowy 102GB wolne ze 150GB, dysk z GTAV wolne 265GB ze 781GB. Jedyne programy działające w tle to antywirus i ts3. Nie ważne jakie ustawienia graficzne są w grze ustawione to jest dalej to samo. W GTA:O problem ten zaczął też występować mimo to, że kiedyś go nie było.
 4. Witam, borykam się z problemem lagów podczas gry na FiveLife. Po wejściu na serwer co około minutę z +/- 60fps robi się pokaz slajdów. Wiele razy zdarza się się tak, że nawet nie jestem w stanie odpisać na chacie bo po wciśnięciu T przez kilkadziesiąt sekund nie da się nic zrobić. Sytuacja wygląda tak samo przy wyciąganiu telefonu, przewijaniu chatu, wchodzeniu do panelu pojazdu itp. itd. Najśmieszniejsze jest to, iż GTA:O działa bez zarzutów na wysokich ustawieniach. Fabułę z singleplayer przeszedłem z 3 razy bez ani jednego laga. Euro truck simulator 2 z toną modów też działa płynnie bez żadnych zacięć. Dodam jeszcze, że podczas grania i rozmowy na teamspeaku gdy ktoś mówi to strasznie go przerywa i słychać taki robotyczny głos. W obecnej sytuacji granie z takimi problemami mija się z celem. Czy jakaś dobra duszyczka pomoże mi rozwikłać tajemnicę tych dziwnych zjawisk? Proszę o pomoc. Edit: Dzisiaj podczas próby zalogowania się do GTA:O gra nie chce się załadować + non stop tracę połączenie z serwerem na teamspeaku.
 5. Witam, dzisiaj po zainstalowaniu aktualizacji do GTA V wystąpił problem z logowaniem. Gra chce żeby zainstalować starszą aktualizację, a jest to fizycznie niemożliwe. Wygląda na to, że RageMP nie wspiera tej najnowszej wersji GTA. Czy ktoś też ma taki problem? Wiadomo kiedy będzie można grać?
×
×
 • Create New...