Tucznik Napisano 25 Października 2019 Napisano 25 Października 2019 (edytowane) Nick: Tucznik Nick osoby nakładającej kare: @Proklin Powód nałożenia kary: obraża papieża polaka Krótki opis sytuacji: obraziłem papieża Jana Pawła II Dowody: ... Coś od siebie: czy dałoby rade zmienić kare z bana na muta ? to się już nie powtórzy. Zmienię swoje zachowanie, bardzo przepraszam za popełniony błąd. Minęło już dużo czasu, nie powtórzę już nigdy tego co zrobiłem, liczę na szansę. Jeszcze raz przepraszam. Edytowane 30 Października 2019 przez Tucznik 2 2
naimad424 Napisano 27 Października 2019 Napisano 27 Października 2019 Piszesz już 3 raz taką samą apelację czego się spodziewasz ? Znając życie znowu będzie odrzucona 1
Developer/owner proklin Napisano 30 Października 2019 Developer/owner Napisano 30 Października 2019 Apelację odrzucam i nie pisz nowych skoro jasno miałeś napisane w poprzedniej, że kolejne będą także odrzucone... 1
Rekomendowane odpowiedzi