Skocz do zawartości

Arek99116 ukarany przez Proklin


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick: Arek99116

Nick osoby nakładającej kare: Proklin

Powód nałożenia kary: Multikonto

Krótki opis sytuacji: Będąc u @LanceVersc na kompie, robiąc dzienne - Proklin napisał do mnie, czy nie chcę banicji na obydwa konta. Nie wiedziałem o co chodzi, więc bezpieczniej postanowiłem opuścić serwer, ponieważ trochę spanikowałem.

Dowody: 74830697_2565131703765802_4740368628799504384_n.thumb.png.295046287056e42f56036a425ef2a890.png72600889_2216436925322083_4876494013768663040_n.thumb.png.2384881cd7142ca42f727d9f1215d707.png72901430_564604714359275_8946736509034168320_n.thumb.png.0d0938a8bbec7d78ef895f324ec55065.png

Coś od siebie: Zepsuł mi się komputer, więc postanowiłem oddać go do serwisu. Dlatego, że nie miałem gdzie robić dziennych itp., to postanowiłem, że przecież @LanceVersc mieszka blisko, więc spytałem go, czy nie mógłbym do niego przychodzić i robić sobie zadania dziennego u niego. Jak coś, to możecie zapytać paru z naszej organizacji ( @burza24 , @CYTRYNUS, @haski), że wiedzą, że mieszkamy obok. Zgodził się, więc nie dziwne, że logując się na swoje konto widniał adres IP od @LanceVersc. Serwis jak to serwis, niezależnie ode mnie przeciągał z naprawą, przez co nie byłem w stanie grać u siebie. Nie raz też @LanceVersc, był u mnie w domu i na moim komputerze robił sobie zadanie dzienne czy po prostu grał. W świecie rzeczywistym kolegujemy się już dosyć długo, więc to nie dziwne, że takie sytuacje wynikają. W razie gdybyś nie wierzył - możemy Ci wysłać swoje lokalizacje. Była przecież też sytuacja, że @LanceVersc był u mnie i jeden obok drugiego byliśmy na szkoleniu LSPD, mam nawet gdzieś zdjęcie z tego. Nie raz też byliśmy na serwerze TeamSpeak3 w jednym czasie, więc tym bardziej nie mogliśmy być jedną osobą, szczególnie gdy mieliśmy różne adresy IP. W razie gdybyś miał jeszcze jakieś wątpliwości, to skontaktuj się, nie mamy nic do ukrycia. Możemy na prywatnej wiadomości wysłać nasze lokalizacje, ja i @LanceVersc.

Edytowane przez Arek99116
  • Like 18
  • Developer/owner
Napisano

Udostępnianie komuś konta jest łamaniem regulaminu niezależnie czy mieszkacie 2000km od siebie czy w tym samym pokoju...

W karcie funkcjonariusza LSPD napisałeś, że wyjeżdżasz za granicę, tu się okazuje, że zepsuty komputer... Coś tu się nie zgadza.

Napisano

W karcie funkcjonariusza LSPD napisałem, że wyjeżdżam za granicę, ponieważ obawiałem się, iż gdy napiszę, że mam zepsuty komputer to będę zobowiązany zorganizować sobie sprzęt i na nim robić służbę co nie jest zbytnio możliwe, a z @LanceVersc nie mielibyśmy jak się podzielić jego jedynym komputerem bym mógł robić służbę u niego, więc skłamałem w raporcie, żeby nie zostać wyrzuconym z LSPD za nie wyrabianie godzin, a myślałem że "wyjazd za granicę" jest idealną wymówką, bo zarząd nie miałby podstaw, wtedy do niczego się przyczepić.

  • Like 3
  • 2 tygodnie później...
  • Developer/owner
Napisano

@Arek99116 Jedyną opcją powrotu na serwer jest wipe konta. Czy akceptujesz takie rozwiązanie?

Napisano (edytowane)

@Proklin Tak, akceptuję takie rozwiązanie. 

Edytowane przez Arek99116
  • Developer/owner
Napisano

@Arek99116

Konto zostało wyczyszone.

Możesz zalogować się na serwerze.

  • proklin zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...