Tucznik Napisano 13 Października 2019 Napisano 13 Października 2019 (edytowane) Nick: Tucznik Nick osoby nakładającej kare: @Payro Powód nałożenia kary: obraża papieża Jana Pawła II Krótki opis sytuacji: Dostałem bana na 2 miesiące Dowody: co ? Coś od siebie: zmieniłem profilówke i przepraszam papieża Edytowane 13 Października 2019 przez Tucznik
Developer/owner proklin Napisano 13 Października 2019 Developer/owner Napisano 13 Października 2019 Ban był zlecony przeze mnie, Payro tylko "wykonywał polecenie". Za sam niewłaściwy avatar gracze dostają ostrzeżenia, Ty jednak dodatkowo pisałeś na czacie globalnym wiadomości mające bezpośrednio obrazić papieża więc nie jest to niewiedza/nieznajomość zasad (co też nie jest żadnym usprawiedliwieniem) tylko celowe działanie. Trzeba ponosić konsekwencje swoich czynów, apelację odrzucam i zamykam.
Rekomendowane odpowiedzi