Guttural Napisano 5 Października 2019 Napisano 5 Października 2019 (edytowane) Nick: Guttural Nick osoby nakładającej kare: @Proklin Powód nałożenia kary: Dzbany pod wypowiedziami na forum. Bardzo dziwny powód nałożonej kary,zważyszy na to że nie odwalam ani nie przeszkadzam nikomu w rozgrywce na serwerze. Krótki opis sytuacji: A co ja mam komentować,za takie coś banować na serwerze to trochę dziwne. Dowody: --- --- --- --- Coś od siebie: Proszę o zdjęcie kary,gdyż reakcje na forum w żaden sposób nie powinny ingerować w rozgrywkę serwerową + reakcje są po to aby z nich korzystać.No chyba że nie można dawać reakcji "Dzban" osobą o wyższej randze niż gracz to proszę o dopisanie tego w Regulaminie Forum. Pozdrawiam Guttural Edytowane 17 Października 2019 przez Guttural Last Change 3 1 1
Developer/owner proklin Napisano 23 Października 2019 Developer/owner Napisano 23 Października 2019 Skoro użyłeś tej reakcji około 20 razy i wyłącznie pod moimi postami to już wyraźnie podchodzi pod obrazę administracji. Za to zostałeś zbanowany i wyraźnie nie zrozumiałeś swojej winy więc apelację odrzucam i zamykam.
Rekomendowane odpowiedzi