Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick: Guttural

Nick osoby nakładającej kare: @Proklin

Powód nałożenia kary: Dzbany pod wypowiedziami na forum. Bardzo dziwny powód nałożonej kary,zważyszy na to że nie odwalam ani nie przeszkadzam nikomu w rozgrywce na serwerze.

Krótki opis sytuacji: A co ja mam komentować,za takie coś banować na serwerze to trochę dziwne.

Dowody:  --- --- --- ---

Coś od siebie: Proszę o zdjęcie kary,gdyż reakcje na forum w żaden sposób nie powinny ingerować w rozgrywkę serwerową + reakcje są po to aby z nich korzystać.No chyba że nie można dawać reakcji "Dzban" osobą o wyższej randze niż gracz to proszę o dopisanie tego w Regulaminie Forum.

 

Pozdrawiam

Guttural

Edytowane przez Guttural
Last Change
  • Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Developer/owner
Napisano

Skoro użyłeś tej reakcji około 20 razy i wyłącznie pod moimi postami to już wyraźnie podchodzi pod obrazę administracji. Za to zostałeś zbanowany i wyraźnie nie zrozumiałeś swojej winy więc apelację odrzucam i zamykam.

  • proklin zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...