Sad. Napisano 1 Października 2019 Napisano 1 Października 2019 Nick: Sad. Nick osoby nakładającej kare: @Proklin Powód nałożenia kary: Dostałem bana ''za darmo'' Krótki opis sytuacji: Nic nie zrobiłem, ban został nałożony niesłusznie. Dowody: Coś od siebie: Nie mam nic do dodania...
Developer/owner proklin Napisano 1 Października 2019 Developer/owner Napisano 1 Października 2019 Ban jak najbardziej zasłużony, nawet było ostrzeżenie, że jeśli to zrobisz to dostaniesz bana... Są granice, których się nie przekracza. Odrzucam i zamykam.
Rekomendowane odpowiedzi