KapitanDuch Napisano 21 Września 2019 Napisano 21 Września 2019 (edytowane) Nick: KapitanDuch Nick osoby nakładającej kare: Proklin Powód nałożenia kary: Oszustwa finansowe Krótki opis sytuacji: Powiem wprost od początku gry grałem uczciwie i przez jednego debila , który mnie oczernił dostałem bana. Nie na widzę oszustów . Od początku nie przerzucałem kasy z nimi dopiero jak Kristoferes dowiedział się ze jest na niego skarga i grozi mu ban pod wpływem szantazu kazał wziąć jego pieniądze od niego . ja nie chciałem ale on nalegał . ja w tym czasie robiłem na Pizzaboy specjalnie przyszedł do mnie. To on pierwszy dał mi oferte handlu nie ja . Możecie to sprawdzić Jestem na niego wsciekły bo straciłem iles godzin bo fajnie mi sie grało a przez jednego idiotę lub dwóch nie zamierzam konczyć kariery. Zapytajcie się Rumaka to Wam powie ze nawet jak zapytal sie mnie czy kupie auto od niego odrazu za 55k powiedziałem mu jak zarobie to kupie nie prosiłem innych o pieniadzę Dowody: Nie posiadam dowodów w postaci nagrań gdyż uważam że jest to nie fair , a logów z gry nie posiadam gdyz usunąłem rage multiplayer Coś od siebie: Chciałbym , abyście dali mi szanse . Z góry przepraszam cały zarząd i administracje.Proszę o zrozumienie . Nie mam zamiaru wyzywac was na discordzie ani na forum , bo tak zachowuja się dzieci. Bądżmy ludzmi naprawde .Podoba mi się ten serwer i chcę go rozwijać. czemu nie przyznałem się odrazu że mam od niego pieniadzę ? Chciałem sie upewnic że oto chodzi na 100 % , bo nawet jeśli bo wpływem przymusu dał mi ten hajs chciałem zwrócić je Wam administracji . Powołuje się na świadka Und4madex , który potwierdzi moje słowa Edytowane 24 Września 2019 przez KapitanDuch
Developer/owner proklin Napisano 1 Października 2019 Developer/owner Napisano 1 Października 2019 @KapitanDuch Z racji, że przy rozmowie bezpośrednio ze mną próbowałeś ukryć fakt, posiadania tych funduszy jedyna opcja jaką widzimy to wipe całego konta wraz z blokadą handlu na miesiąc.
KapitanDuch Napisano 1 Października 2019 Autor Napisano 1 Października 2019 (edytowane) @Proklin Zgadzam się na powyższa propozycje . Już wiecej nie zrobię takiej głupoty . Dziękuje bardzo za wyrozumiałość i zrozumienie. Edytowane 1 Października 2019 przez KapitanDuch
Developer/owner proklin Napisano 3 Października 2019 Developer/owner Napisano 3 Października 2019 @KapitanDuch blokady zostały zdjęte, a konto zresetowane. Możesz zacząć od nowa. Zamykam.
Rekomendowane odpowiedzi