PolskiKamien Napisano 28 Lipca 2019 Napisano 28 Lipca 2019 (edytowane) Nick: PolskiKamien Nick osoby nakładającej kare: Proklin Powód nałożenia kary: posiadanie multikonta - [lub coś podobnego co nawiązuje do tego tematu] Krótki opis sytuacji: Dowody: raczej nic nie zmienią. Coś od siebie: nie pozostaje mi nic innego niż tylko przeprosić za błędny czyn który popełniłem, miałem tutaj rozwinąć moją wypowiedź że nie byłem tego świadomy że logowanie się na konto kolegi ma taki mocny/negatywny wpływ (mocny/negatywny) - chodzi o to że dostaje się bana za logowanie się na nie swoje konto ale przyznaje się wykorzystywałem konto kolegi do expienia dodatkowej kasy, nie było to często ale było. liczę na pozytywne rozpatrzenie, na przyszłość wybije se z głowy jakie kolwiek farmienie dodatkowej kasy nie zgodnej z regulaminem. Edytowane 29 Lipca 2019 przez PolskiKamien tak było
Developer/owner proklin Napisano 5 Sierpnia 2019 Developer/owner Napisano 5 Sierpnia 2019 @PolskiKamien możemy dać Ci szansę na powrót, jednak musisz spełnić nasze warunki, które wyglądają następująco: -status OSZUST na miesiąc - oznaczenie pod nickiem i na liście graczy -blokada handlu na miesiąc -prace społeczne***: 20k przez miesiąc w pracy dostawcy pizzy. ***System prac społecznych wymusza zarobienie ustalonej kwoty za pomocą wskazanej pracy w określonym czasie. Zarobione fundusze nie trafiają do Ciebie, tylko otrzymują je losowi gracze będący aktualnie online. Jeśli nie zdążysz w tym czasie wykonać zadania, na Twoje konto automatycznie zostanie nałożony ban permanentny (bez możliwości apelacji). Drugą możliwością jest wyczyszczenie całego konta i status OSZUST wraz z blokadą handlu na miesiąc bez konieczności wykonania prac społecznych. Niezależnie od wyboru tracisz możliwość apelacji w podobnych sprawach w przyszłości i ewentualny ban nakładany jest bezterminowo.
PolskiKamien Napisano 5 Sierpnia 2019 Autor Napisano 5 Sierpnia 2019 dziękuję za szansę, wybieram opcję numer 1.
Developer/owner proklin Napisano 6 Sierpnia 2019 Developer/owner Napisano 6 Sierpnia 2019 @PolskiKamien ban został zdjęty, a ranga oszust nadana. Możesz już wejść na serwer rozpocząć odpracowywanie prac społecznych. Zamykam.
Rekomendowane odpowiedzi