Jump to content

Wykryto AdBlocka!
Prosimy o dodanie naszej strony do wyjątków Twojego programu blokującego reklamy.

Bannery na stronie nie są inwazyjne, a ich wyświetlanie pomaga nam utrzymać serwery.

Dziękujemy!

PolskiKamien

Gracz
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

About PolskiKamien

 • Rank
  Lamar Davis

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. minivan 3.3 przyśpieszenie do 100 to 12.238s. przy strzale ze sprzęgła mamy 11.254s.
 2. Minivan 2.4 przyśpieszenie do 100 to 13. 696s. przy strzale ze sprzęgła mamy wynik 12.564s. auto posiada napęd na 4 koła mowa tutaj o aucie czystym minivan 2.4 z turbo do 100 ma już wynik poniżej 8 sekund
 3. nie jestem pewien co do optymalizacji ponieważ to procesor oblicza położenie graczy i ich zamiary, idzie to naprawić nie zmieniając ustwaień, wystarczy ograniczyć FPS ja mam i5 6500 i nie mam gry w 60 fps tylko w 49, jeżeli byście tak ograniczyli do 50fps za pomocą notatnika (tego co cienie się wyłącza) lub użyli msi afterburner z rivą tuner statistic to wasz procesor nie męczył by się nad renderowaniem tych 10fps'ów więcej więc zrekompensował by to szybszym wczytywaniem. gdy pracowałem na laptopie który ma tak słaby procesor że szkoda gadać [ale i tak powiem] w rage mp generuje ok 25fps więc ograniczałem go do 10-15 by nie było takich potężnych opóźnień.
 4. specek pc chyba nie muszę podawać bo ciągnie na spokojnie online w ok 80-90fps
 5. zainstalowałem na nowo systemix windy 10 i niestety spotkał mnie taki przykry przypadek że nie mogę dołączyć do was na serwer (do innych chyba też [ nie sprawdzałem] ) wyłączenie zapory oraz defendera nic nie dało :c jakieś pomysły? odpalenie rage przez "ragemp_v" nic nie daje, również przeinstalowywałem gre z dysku D na dysk C i niestety nic to nie dało. liczę na pomoc, nie wiem już co robić.
 6. póki co tego ci nie potwierdzę, być może w tuningu jest błąd i dodaje +2km więcej niż normalnie
 7. turbinka 3 stopnia do tornado kosztuje 9800
×
×
 • Create New...