KillerBaoPl Napisano 24 Lipca 2019 Napisano 24 Lipca 2019 Nick: KillerBaoPl Nick osoby nakładającej kare:Proklin Powód nałożenia kary: Próba handlu majątkiem poza serwerem Krótki opis sytuacji: Wystawiłem na swojej tablicy ze chce sprzedać auto i jeden koleś napisał do mnie ze chce kupić a ja mu tak dla żartów napisałem ze za 50psc mu sprzedam i ze jeszcze dodam 12k na serwie kasy Dowody: Załącznik wyślę Coś od siebie: Nie wiedziałem ze nie można wystawiać na stronie ze chce sprzedać auta , a to ze mu napisałem ze mu sprzedam za 50PSC to był żart bardzo prosił bym o zdjęcie kary . Bardzo chciałbym zagrać na waszym serwie z powrotem . Pozdrawiam
Developer/owner proklin Napisano 5 Sierpnia 2019 Developer/owner Napisano 5 Sierpnia 2019 @KillerBaoPl możemy dać Ci szansę na powrót, jednak musisz spełnić nasze warunki, które wyglądają następująco: -status OSZUST na miesiąc - oznaczenie pod nickiem i na liście graczy -blokada handlu na miesiąc -prace społeczne***: 10k przez miesiąc w pracy dostawcy pizzy. ***System prac społecznych wymusza zarobienie ustalonej kwoty za pomocą wskazanej pracy w określonym czasie. Zarobione fundusze nie trafiają do Ciebie, tylko otrzymują je losowi gracze będący aktualnie online. Jeśli nie zdążysz w tym czasie wykonać zadania, na Twoje konto automatycznie zostanie nałożony ban permanentny (bez możliwości apelacji). Drugą możliwością jest wyczyszczenie całego konta i status OSZUST wraz z blokadą handlu na miesiąc bez konieczności wykonania prac społecznych. Niezależnie od wyboru tracisz możliwość apelacji w podobnych sprawach w przyszłości i ewentualny ban nakładany jest bezterminowo. 1
KillerBaoPl Napisano 5 Sierpnia 2019 Autor Napisano 5 Sierpnia 2019 (edytowane) @Proklin Jeszcze sie zastanowię Edytowane 5 Sierpnia 2019 przez KillerBaoPl
Developer/owner proklin Napisano 14 Września 2019 Developer/owner Napisano 14 Września 2019 Z powodu braku decyzji temat zamykam. 1
Rekomendowane odpowiedzi