MiroKonserwator Napisano 19 Września 2025 Napisano 19 Września 2025 (edytowane) Nick: @MiroKonserwator Osoba nakładająca karę: @proklin Powód kary: Groźby wobec serwera Opis sytuacji: Napisałem wiadomość sugerującą atak DDoS na serwer. Dowody: Brak. Coś od siebie: Zdaję sobie sprawę z powagi sytuacji. To, co napisałem, było całkowicie nieodpowiedzialne i nie powinno mieć miejsca – nawet jeśli był to głupi zakład i nie miałem żadnych realnych zamiarów. Nie był to żart, który można usprawiedliwić. Byłem sfrustrowany, emocje wzięły górę i palnąłem coś, czego od razu pożałowałem. Wiem, że słowa mają znaczenie i że nawet bez intencji, tego typu wypowiedzi mogą zostać odebrane bardzo poważnie. Przepraszam wszystkich, którzy mogli poczuć się urażeni, a w szczególności administrację. Mam nadzieję na pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji. Pozdrawiam, MK PS: Dopiero teraz mam czas, żeby wrócić do gry i wypełnić warunki kary. Chcę to zrobić, by pokazać, że wyciągnąłem wnioski. Edytowane 19 Września 2025 przez MiroKonserwator
MiroKonserwator Napisano 21 Września 2025 Autor Napisano 21 Września 2025 Proszę o rozpatrzenie mojej apelacji 🥺
Administrator NyKo Napisano 21 Września 2025 Administrator Napisano 21 Września 2025 Możemy dać Ci drugą szansę jednak musisz spełnić nasze warunki: - prace społeczne 200k na holowniku przez 2 miesiące System prac społecznych wymusza zarobienie ustalonej kwoty za pomocą wskazanej pracy w określonym czasie. Zarobione fundusze nie trafiają do Ciebie, tylko otrzymują je losowi gracze będący aktualnie online. Jeśli nie zdążysz w tym czasie wykonać zadania, na Twoje konto automatycznie zostanie nałożony ban permanentny (bez możliwości apelacji). Na przyszłość nie słuchaj kolegów. Jeśli akceptujesz warunki odpowiedz w tym temacie.
Administrator NyKo Napisano 22 Września 2025 Administrator Napisano 22 Września 2025 Kara została nałożona.
Rekomendowane odpowiedzi