MiroKonserwator Napisano 22 Czerwca 2025 Napisano 22 Czerwca 2025 Nick: @MiroKonserwator Nick osoby nakładającej kare: @proklin Powód nałożenia kary: Groźby w stronę serwera. Krótki opis sytuacji: Napisałem że zrobię atak DDOS na serwer. Dowody: Brak. Coś od siebie: Był to pewnego rodzaju zakład z kolegami z organizacji – o to, że "nie mam psychy" tak napisać. Jak doskonale wiecie, do żadnego ataku DDoS nie doszło i nigdy nie miało dojść. To był głupi żart. Tego dnia byłem trochę sfrustrowany, palnąłem taką głupotę i stało się. Żałuję, ponoszę tego konsekwencje i na pewno drugi raz bym tego nie zrobił. Coś od siebie? Hmm… Prosiłbym @proklin abyś osobiście odniósł się do mojej apelacji. Możesz wierzyć lub nie, ale naprawdę jest mi głupio. Od siebie chciałbym tylko dodać, że po prostu przepraszam. Niemniej jednak, nawet jeśli kara nie zostanie zdjęta, chciałbym wam podziękować, że przez prawie 5 lat miałem zaszczyt uczestniczyć w społeczności serwera i miałem okazję poznać wiele świetnych osób, z którymi utrzymuję kontakt do dziś. To pierwszy ban w całym okresie mojej aktywności. Uważam, że poza kilkoma mute’ami i zabraniem prawka, nie było ze mną większych problemów. Cóż… Myślę, że każdy zasługuje na drugą szansę. Jestem gotów zgodzić się na pewien rodzaj rekompensaty, np. prace społeczne. Decyzja należy do was. Pozdrawiam 😘 2 2 1
MiroKonserwator Napisano 22 Czerwca 2025 Autor Napisano 22 Czerwca 2025 @czechux nie mieszam, tylko przedstawiam sytuacje.
czechux Napisano 22 Czerwca 2025 Napisano 22 Czerwca 2025 Jaka sytuacje. Wymyślasz historyjki wyssane z palca ,że rzekomo ktoś Cię podpuścił. Skończ.
MiroKonserwator Napisano 22 Czerwca 2025 Autor Napisano 22 Czerwca 2025 @czechux xD? Mam ci tutaj wstawiać screeny z czatu z gry, mogę ale przecież nie o to chodzi. Napisałem o tym dla kontekstu a nie żeby oczerniać oeganizacje. To ja popełniłem błąd i potrafię się do niego przyznać. Zresztą nie wydaje mi się abym cię oznaczał w tej dyskusji.
czechux Napisano 22 Czerwca 2025 Napisano 22 Czerwca 2025 Tak więc dla kontekstu i ja się tutaj wypowiedziałem. Życzę UNBAN ,bo wkońcu będę mógł Cię wyrzucić z organizacji. Nie pozdrawiam.
MiroKonserwator Napisano 26 Czerwca 2025 Autor Napisano 26 Czerwca 2025 (edytowane) Kiszka Edytowane 26 Czerwca 2025 przez MiroKonserwator
Administrator NyKo Napisano 26 Czerwca 2025 Administrator Napisano 26 Czerwca 2025 Na ten moment nie mam psychy żeby Ciebie wpuścić na serwer. Napisz apelację za jakiś czas. 1 9 2
Rekomendowane odpowiedzi