MiroKonserwator Napisano 30 Marca 2025 Napisano 30 Marca 2025 Tego jeszcze nie miałem, coś nowego. @proklinnie jestem przekonany czy ban za wiadomość na discordzie powinien = się z banem w grze. Właśnie straciliście wiernego gracza, nie zamierzam pisać apelacji i oczekuję przeprosin. Teraz masz pewność, że DDOS poleci. Pozdrawiamy społeczność MK. 10 1
Developer/owner proklin Napisano 30 Marca 2025 Developer/owner Napisano 30 Marca 2025 Nie wiem jakiej odpowiedzi się tutaj spodziewasz, skoro nadal uważasz za słuszne straszenie ddosem. "Apelacja" odrzucona. 2
Rekomendowane odpowiedzi