Skocz do zawartości

Teges Szmeges Fą Fą Fą


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Tego jeszcze nie miałem, coś nowego. :P@proklinnie jestem przekonany czy ban za wiadomość na discordzie powinien = się z banem w grze.  Właśnie straciliście wiernego gracza, nie zamierzam pisać apelacji i oczekuję przeprosin. Teraz masz pewność, że DDOS poleci. ;)

Pozdrawiamy społeczność MK.

image.thumb.jpeg.bb6159aa194949587e584b419f2bba18.jpeg

  • Haha 10
  • Jestem za 1
  • Developer/owner
Napisano

Nie wiem jakiej odpowiedzi się tutaj spodziewasz, skoro nadal uważasz za słuszne straszenie ddosem.

"Apelacja" odrzucona.

  • Like 2
  • proklin zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...