Piotrullo978 Napisano 1 Czerwca 2024 Napisano 1 Czerwca 2024 (edytowane) Data i godzina zdarzenia: 01.06.2024 17:23 Nick oskarżającego: Piotrull978 Nick oskarżonego: brazil_oliwka Powód napisania skargi: obraza, wyzywanie Dowody w postaci logów lub screenshotów: Edytowane 1 Czerwca 2024 przez Piotrullo978 1
brazil_oliwka Napisano 1 Czerwca 2024 Napisano 1 Czerwca 2024 btw jak zamazał info kolegi zeby nie było widać kto sie sprzedał (Indo sie sprzedał)
Piotrullo978 Napisano 1 Czerwca 2024 Autor Napisano 1 Czerwca 2024 Teraz, brazil_oliwka napisał: btw jak zamazał info kolegi zeby nie było widać kto sie sprzedał (Indo sie sprzedał) Ziomek, zawsze to mógł być inny gracz w pobliżu. Myślisz, że mam tylko 1 kumpla na serwerze? To się mylisz.
brazil_oliwka Napisano 1 Czerwca 2024 Napisano 1 Czerwca 2024 Teraz, Piotrullo978 napisał: Ziomek, zawsze to mógł być inny gracz w pobliżu. Myślisz, że mam tylko 1 kumpla na serwerze? To się mylisz. kumpli to może i masz na serwerze ale w realu to ich raczej nie masz chyba ze na komendzie 1
Queen Napisano 1 Czerwca 2024 Napisano 1 Czerwca 2024 @Piotrullo978 Gracz ma obowiązek dołączania screenshotów ukazujących pełny ekran gry. Administracja nie będzie brała pod uwagę częściowych wycinków z czatu itp. 1
Piotrullo978 Napisano 1 Czerwca 2024 Autor Napisano 1 Czerwca 2024 @brazil_oliwkato tym razem z fartem
Queen Napisano 1 Czerwca 2024 Napisano 1 Czerwca 2024 @Piotrullo978 wystraczy wejsc w zakladke (Regulamin działu "Skargi na graczy") domyslam sie ze nie masz takich screenow?
Piotrullo978 Napisano 1 Czerwca 2024 Autor Napisano 1 Czerwca 2024 no tak, tylko zastanawia mnie fakt ze chlop mnie wyzywa i nagle jest potrzebne tez zdjecie licznika czy ludzika bo kij wie po co. 1
Queen Napisano 1 Czerwca 2024 Napisano 1 Czerwca 2024 Teraz, Piotrullo978 napisał: no tak, tylko zastanawia mnie fakt ze chlop mnie wyzywa i nagle jest potrzebne tez zdjecie licznika czy ludzika bo kij wie po co. Ja nie pisalam regulaminu nastepnym razem wystarczy na niego spojrzec to zabierze ci 2 min twojego zycia, ale bedziesz do informowany next time Takze zamykam z powodu: (Braku pelnego screena gry) Gracz ma obowiązek dołączania screenshotów ukazujących pełny ekran gry. Administracja nie będzie brała pod uwagę częściowych wycinków z czatu itp. 1
Rekomendowane odpowiedzi